Sonbahar Kış Erkek Hırka Modelleri

Bu sezon kesinlikle hırka sezonu. Tasarımcıların ayrı ayrı düşünerek detaylı ve modern biçimde ürettikleri hırka modelleri, birçok alternatifi ortadan kaldırıyor. Ceket yada mont gibi kıyafetimizin üzerine kullandığımız ve soğuk günlerin tamamlayıcı ürünlerinden olan modeller, son zamanlarda üretilen hırkalardan sonra rafa kaldırıldı.

Sonbahar kış erkek hırka modelleri, en sade ve en modern şıklığı da beraberinde getirdi. Birbirinden şık hırka modellerinin yer aldığı sonbahar kış sezonu, erkek giyimde oldukça hoş kombinlere imza atıyor. Erkeklerin de severek kullandığı hırkalarda bu sezon kürk ve deri detaylar ön planda. Mont tarzı kalın hırkaların ve şapkalı modellerin oluşturduğu sezon ürünlerinde, gri ve tonları kullanılıyor. Lacivert, siyah ve bej renklerinin de tercih edildiği hırka modellerinde, öncelik her zamanki gibi siyahta. Spor şıklığın en önemli aksesuar giyimlerinden olan hırkalar, erkeklerin de fazlasıyla rahat ve modern bulduğu bir ürün oldu.

Sonbahar kış erkek hırka modelleri arasında en sevilen ürün ise, fermuar detaylı gri tonlar oldu. Her koyu rengin yanına yakışan gri, hırka modellerinde de şık bir görüntüye ulaştı. Uzun yıllardan beri giyim tarzında tercih edilen hırkalar, son zamanların gözde ürünü haline geldi. Sonbahar kış erkek hırka modelleri sonrasında, ceket ve montlar bir kenarda bekletiliyor. Doğru kombinler sırasında kullanılan ceketlerin yerini, hırka modelleri alıyor. Bu yıl giydikleri hırkalarla ‘nasıl şık olunurun’ en güzel örneklerini erkeklerde göreceğiz.

erkek hirkasi 2014-1

erkek hirkasi 2014-2 erkek hirkasi 2014-3

erkek hirkasi 2014-4 erkek hirkasi 2014-5 erkek hirkasi 2014-6

 

erkek hirkasi 2014-7 erkek hirkasi 2014-8 erkek hirkasi 2014-9

 

erkek hirkasi 2014-10 erkek hirkasi 2014-11 erkek hirkasi 2014-12

Okunanlar:

erkek hırka modelleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.