Sonbahar Kış Erkek Gömlek Modelleri

Bu sezon erkek gömleklerindeki şık modeller, kadınları kıskandıracak türden. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı sonbahar kış erkek gömlek modelleri, en modern halleriyle erkeklerin beğenisine sunuluyor.

          Ekose desenlerin ve modası hiç bitmeyen kot gömleklerin ön plana çıktığı sonbahar-kış sezonunda, koyu renkler tercih ediliyor. Gerek spor gerekse klasik tarzın öncüsü olan gömlekler, çeşit zenginliği gösteriyor. Vazgeçilmeyen klasik kareli ve çizgili modellerin bulunduğu gömlekler içinde, erkeklerin en fazla tercih ettiği ürünler düz renkli sade gömlekler. Hırkalarla giyildiğinde spor şıklığı, ceketlerle kullanıldığında ise klasik şıklığı yakalayan erkekler, bu yıl kıyafet seçimini yine gömlekten yana kullanacak. Sonbahar kış erkek gömlek modelleri arasında, kırmızı ve yeşil tonları göze çarpıyor. Şal ve atkılarla tamamlanan sade gömlekler, deri ceket ve kürk yaka hırkalarla kullanıldığında da modern bir görüntü oluşturuyor.

          Kazak içine giyilen sade gömlekler hiç modasını yitirmedi. Hemen hemen her yıl aynı tarz ve modelde kullanılan erkek gömleklerini zaman zaman bayanlar da tercih ediyor. Rahat ve kullanışlı olması nedeni ile tercih edilen erkek gömlekleri, kızları seksi ve tarz bir havaya sokuyor. Sonbahar kış erkek gömlek modelleri her biri birbirinden farklı ve modern ürünlerde karşımıza çıkıyor. Erkeklerin de severek ve beğenerek giydiği gömlekler, sonbahar-kış sezonunun vazgeçilmeyen kıyafetleri arasında yerini alacak. Her tarzn rahatlıkla kullanabileceği gömlekler, şık oldukları kadar modern bir görüntüye sahip.

erkek gomlek modelleri 2014

erkek gomlek modelleri 2014-1

erkek gomlek modelleri 2014-2

 

erkek gomlek modelleri 2014-3 erkek gomlek modelleri 2014-5 erkek gomlek modelleri 2014-4

 

erkek gomlek modelleri 2014-8

 

erkek gomlek modelleri 2014-9

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.