SİYAH GARDIROP MODELLERİ

Siyah yatak odası dekorasyonu yapmayı düşünüyorsanız siyahla beraber kullanıldığında en güzel sonuç veren renklerin kırmızı ve beyaz olduğunu bilmenizde fayda var. Siyah gardırop modelleri böyle bir dekorasyon için işinize yarayacak parçalar arasında yer alıyor. Tercihiniz klasik yatak odası dekorasyonuysa orta kısmı aynalı ve yanları siyah kapaklı, tepesi ve kapakları oymalı siyah renkli klasik bir gardırop beğeninizi kazanacaktır. Gardıroba takım oymalı siyah karyolayla komidinleri de içeren bir takım duvarları, zemini ve perdeleri açık renkli olan bir yatak odasında çok şık durur. Komidinlerin üstüne koyacağınız oymalı beyaz abajurlar, duvara asacağınız siyah çerçeveli açık renkli tablolar görünümü daha güzel hale getirir.

            Siyah gardrop çeşitleri arasında modeli, kapı sayısı ve büyüklüğü itibarıyla birbirinden farklı olan pek çok klasik ve modern parça bulabilirsiniz. Hayalinizde güzel bir siyah beyaz yatak odası yaratmak varsa kapakları siyah; yanları, tavanı ve taban kısmı beyaz renkli gardıroplar da ilginizi çekebilir. Karyola, komidin ve şifonyerin rengine ise ağırlıklı olarak hangi rengi kullanmak istediğinize bağlı olarak karar verebilirsiniz. Ağırlığın beyazda olmasını istiyorsanız diğer parçaları beyaz kullanıp zemine siyah bir halı sererek dengeyi sağlayabilir veya siyah renkli dekoratif aksesuarlar kullanma yoluna gidebilirsiniz. Siyah gardırop kullanarak dekore ettiğiniz bir yatak odasının karanlık, loş bir görünümü olmasını istemiyorsanız duvarları ve zemini açık renkli tutun. İki renkli bir takım kullanmayı da düşünebilirsiniz; piyasada bu iki rengin beraber kullanıldığı takımlar da bulunuyor.

            Yatak odasını dekore ederken siyah renk kullanmak çok kişinin aklına iç karartan bir görünüm getirir. Fakat böyle olmak zorunda değil, siyahla diğer renkleri aydınlık duygusu verecek bir şekilde de kullanabilirsiniz. Duvarların, zeminin ve tavanın rengi bu konuda oldukça belirleyicidir.

 siyah gardırop modelleri siyah gardırop modelleri1 siyah gardırop modelleri2

 

siyah gardırop modelleri3 siyah gardırop modelleri4 siyah gardırop modelleri5

 

siyah gardırop modelleri6 siyah gardırop modelleri7 siyah gardırop modelleri8

 

siyah gardırop modelleri9 Fabulous Black Wardrobe Designs For Bedroom Cream Patterned Wallpaper siyah gardırop modelleri11

 

siyah gardırop modelleri12 siyah gardırop modelleri13 siyah gardırop modelleri14

 

siyah gardırop modelleri15

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.