Siyah beyaz salon dekorasyonu fikirleri

Siyah ve beyazın kontrastı nerede uygulansa güzel sonuçlar veriyor. Bu yüzden siyah beyaz dekorasyon uygulamaları çalışma ve yaşama alanlarında sıklıkla görülüyor. Bu iki renge ufak bir dokunuşla biraz canlılık katmak isteyenlere en çok kırmızı öneriliyor, ama zevkinize göre başka renkleri de deneyebilirsiniz tabii.

 Siyah beyaz salon dekorasyonu yaptıktan sonra mekana bir parça canlı maviyle ışıltı katabilirsiniz. Buna da bir örnek verelim: Beyaz duvarlı ve açık renk ahşap parkeli salonunuza mekana uygun boyutlarda güzel bir beyaz oturma grubu, siyah renkli bir orta sehpa ve aynı renkte bir ayaklı lamba yerleştirin. Kanepelerin üstüne siyah renkli dekoratif yastıklar serpiştirin. Uygun bir duvara siyah, beyaz ve mavinin canlı bir tonundan oluşan büyük bir resim asın ve kanepelere birkaç tane resmin mavisiyle aynı renkte yastık ekleyin. Ortaya beyaz ağırlıklı, siyah katkılı ve mavi detaylı güzel bir modern dekorasyon örneği çıkacaktır.

Birçok kişi oturma grubu seçerken farklı parçalardan oluşan modelleri tercih ediyor. Siz de bu fikirdeyseniz beyaz bir kanepe ve iki siyah beyaz çizgili koltuktan oluşan bir oturma grubuyla siyah beyaz salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Böyle bir görünüm için birçok alternatifiniz var; örneğin siyah-beyaz küçük kareli kumaşla kaplanmış bir köşe takımı ve önünde pufu da olan beyaz bir koltuk gibi. İki renkten hangisinin baskın olacağına siz karar vereceksiniz tabii, fakat özellikle küçük salon dekorasyonu yapmak söz konusuysa açık renk ağırlıklı bir düzenleme tavsiye edilir.


siyah beyaz salon dekorasyonu 10

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 11 siyah beyaz salon dekorasyonu 12 siyah beyaz salon dekorasyonu 13

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 14 siyah beyaz salon dekorasyonu 15 siyah beyaz salon dekorasyonu 16

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 1 siyah beyaz salon dekorasyonu 2

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 3 siyah beyaz salon dekorasyonu 4 siyah beyaz salon dekorasyonu 5

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 6 siyah beyaz salon dekorasyonu 7

 

siyah beyaz salon dekorasyonu 8 siyah beyaz salon dekorasyonu 9

 

siyah beyaz salon dekorasyonu siyah beyaz salon dekorasyonu 1

 

Okunanlar:

huzur sokağı

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.