Şimdi Bulunan En İyi Fondötenler Hangileri?

yasamtarziniz.com olarak sizin için şu an için olan en iyi fondötenleri topladık, inceledik ve sizlere nedenleriyle birlikte sunuyoruz. Açık veya opak , mat veya parlak, tüm farklı sonuçlar için on dört farklı formüllü fondötenleri size takdim ediyoruz.
en iyi fondötenler hangileri
Dior Diorskin Nude . Ciltteki kusurları düzelterek doğal bir sonuca ulaştıran hafif  sıvı fondöten. Bu fondöten parlak bir renge sahiptir ama cilalı değil , ve onun formülü cildinizi daha güzel ve parlak yaparak cildinize doğal görünüm verecektir.
en iyi fondötenler hangileri1
Chanel Vitalumière Aqua . Su gibi hafif dokulu bu fondöten cilt üzerinde kolayca uygulanır ve cildinize  pürüzsüz ve serin bir hava katıyor.  Sonuçta ” su ve sabun ” bakmaktır.
Bu fondöteni hafif ve cildi parlak yapmasına göre seviyoruz.  Ayrıca SPF 15 filtresi ile güneşten korur.
en iyi fondötenler hangileri2Guerlain Lingerie de Peau . Lekeleri örterek cilde  pürüzsüzlük veriyor. “İkinci deri” etkisi olan bu fondöten hafif dokulu olduğundan cildi parlak yapıyor.
Ayrıca karma ciltler için  doğal bir sonuç verir.
en iyi fondötenler hangileri3Giorgio Armani Maestro . Su ve toz bakımından yoksun olan tek fondötendir.  Onun formülü 5 yağdan oluşuyor ve cilt için parlak sonuç veriyor.
Bir serum gibi hafif olduğu için hemen deri ile birleşir ve cildi aydınlattığından onu tavsiye ederiz.
en iyi fondötenler hangileri4Shiseido Sheer ve Perfect Foundation. Shiseido-nun La Reflect ve Fit Powderi üç tipden oluşuyor. Ve bu tipler ciltteki koyu lekeler veya açık gözenekler, aynı zamanda akneler ve diğer kusurların görünürlüğünü azaltarak cilde parlaklık veriyor. Doğal görünüm kattığı için tavsiye ederiz.
en iyi fondötenler hangileri5Pupa Milano Aktive Light . Küresel tozlar ve pigment karışımının varlığı sayesinde cildi pürüzsüz ve doğal gösterir ve  ” çıplak deri ” etkisi verir. İçerdiği ebegümeci ekstresi tüm gün cildinizi ipeksi tutar. Ayrıca anti- oksidanlar ve anti- age de  içerir. O, kusurları kapsar ve cildo parlak yapar.
en iyi fondötenler hangileri6YSL Touche Teint Éclat . Pigmentlerin sadece% 10-nu içerir , ama kusurları düzeltmek ve doğal bir sonuç vermek için bu, doğru miktardır. Uçucu yağların kullanımı sayesinde, cilde 360 ° -lik parlaklık verir. Nemlendirici maddeler içerir ve cildi besler.
en iyi fondötenler hangileri7Estee Lauder Double Wear . Tüm gün süren kusursuz bir makyaj için ideal bir fondötendir. Bu müthiş fondöten 16 saate kadar dayanıklıdır ve yüksek bir opaklığı vardır . Formülüne gelince:  serbest radikallerin hareketine ve kirliliğe karşı koruma için  anti -oksidan vitamin etkisi içerir. Benim kendimin de kullandığım ve razı kaldığım bir fondöten olarak tavsiye ederim :). Nemli günlerde, hatta spor salonunda bile bütün gün dayanıklıdır.
en iyi fondötenler hangileri8Make Up For Ever HD Foundation . Cilt kurularını düzeltmek için mükemmel bir fondötendir. Doğal kaplaması ve opaklığı sayesinde HD kameralarda bile gözükmez. Ayrıca, nemlendirici maddeler ve cilt parlaklığını artıran aydınlatıcı parçacıklar içerir.
en iyi fondötenler hangileri9
MAC Cosmetics Pro Longwear Foundation. Hafif ve kolay uygulanabilir sıvı bir fondötendir. Her hangi koşulda cildi emlendirerek 15 saata kadar dayanıklılık gösteriyor. Cilde maske etkisi vermeden uzun süre ciltte kaldığından ve doğal görünüm verdiğinden tavsiye ederiz.en iyi fondötenler hangileri10Max Factor Face Finity All Day Flawless.Tek seferde cildin kusurlarını kapatır.  Sadece tek bir uygulama ile , cildinizi daha pürüzsüz hale getirir ve kusurları gizleyebilirsiniz.
Cilde mükemmel doğallık verer ve tüm gün dayanıklılık verir.
en iyi fondötenler hangileri11Vichy Dermablend Sıvı Fondöten . Mükemmel şekilde izleri, dövmeler ve kusurları gizler. Giysilerde leke yapmaz ve  16 saate kadar dayanıklıdır. Bu fondöten  her türlü kusurları gizler ve suya dayanıklıdır.
en iyi fondötenler hangileri12Youngblood Natural Mineral Foundation.Doğal maddeler içerir ve cildi parlak yapar.  Kolayca bir  fırça ve dağıtıcı ile uygulanır. Tüm gün dayanıklıdır ve cilde mat bir görünüm verir.
en iyi fondötenler hangileri13
bareMinerals Original. Kusurları kapsayan doğal bir fondötendir. Cildi homojenleştirir ve parlak yapar. Buna ek olarak, cildi yumuşak, pürüzsüz yapar. Toz halinde bir fondöten olan bu fondöten cildi kurutmaz.
en iyi fondötenler hangileri14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.