ŞIK GÖRÜNMEK İÇİN ÖNEMLİ İPUÇLARI

Her bir kadın her zaman şık görünmek ister. Bunun için bu makalemizde size bir kaç ipuçları verecez.
İlk önce bilmek gerekiyor ki, üstünüzdeki giysi en pahalı brendden olsa bile onu doğru şekilde kullanmadıktan sonra bir önemi kalmaz. İlk önce giysilerinize bakım gerekiyor. Onları temiz şekilde korumalısınız. Şık görünmek için bazı ipuçlarını görelim:    şık görünmek
Aksesuarlar kullanın
Bunun için size 5-10 dakika gerekecek. Eğer şık ve dikkatçekici gözükmez istiyorsanız abartmadan bir kaç takı, eşarp veya şal kullanarak şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.
Moda bloglarına göz atın
Moda bloglarına göz gezdirmek asla size zaman kaybı gibi görünmesin. Bu bloglardan her zaman kendiniz için fikirler edineceksiniz. Bir kaç moda sitesini 1-2 ay süresine sürekli takip edin ve giysilerle ilgili fikirleriniz nasıl değişecek göreceksiniz.
Kamuflaj yapın
Kusurlu bölgeleriniz varsa pes etmeyin. buna da çözüm var.  Kendinizde eksik sandığınız her şey  giysilerle telafi edilebilir.
Giysilerinizi hazır şekilde dolapta bulundurun
Aceleniz olduğunuzda ve ütü yapmaya zamanınız olmadığında giysilerinizi bürüş bürüş şekilde giymeniz de şıklığınızı yerle bir eder. Bu yüzden hep giysilerinizi hazır şekilde ütülü ve temiz dolabınızda bulundurun.
Önceden ne giyeceğinizi planlayın
Bir gün önceden uykuya dalmadan önce yarən ne giyeceğinize karar verin. Bu size hem zaman kazandıracaktır hem de kafanızda belli kombinler yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.