reklam gizlilik politikası

Sitede yer alan tüm yazılar çeşitli kaynaklardan alıntı yapılarak yazılmıştır.Tüm yazılar bilgilendirme amacıyla yazılmıştır ve doktorunuza başvurmadan kesinlikle ilaç veya başka tedavi yöntemlerini kullanmayınız.Çeşitli ilaç veya başka tedavi yöntemlerinden doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

Sitemizde yer alan yazıların size ait olduğunu düşünüyor ve silinmesi talep ediyorsanız lütfen iletisim sayfamızdan bizimle irtibar kurunuz.

Sitede bulunan bilgiler kesin doğru bilgiler değildir. Bilgilerinin doğruluğu araştırmak ve ya uygulamamak kullanıcılarımızın kararına bağlıdır. Bilgilerinin oluşturacağı her türlü zararı sitemiz kabul etmez. Sağlık konusunda pratik bilgiler için doktorunuza başvurulmalıdır.

Sitemiz istatistik amaçlı server logları dışında kişisel bilgilerinizi elde etmez veya barındırmaz. Ancak sitede mevcut bulunan reklam yayınları aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir.

5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise

bilgikraldomain.com

adresinden bize ulaşınız.

Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.