Monique Lhullier 2014 Gelinlik Kolleksiyonu

  • Monique Lhullier markasının 2014 yılı gelinlikleri gelin  beklentilerine ihanet etmiyor ve sofistike güzelliği büyüleyen, hafif tül ve şifondan oluşan değerli parlak nakışlar yapılmış bir bahçe oluşturmaktadır.
    Kolleksiyondaki gelinlikler oldukça romantik parçalar. Onlar Sienna ve Liberty gelinliklerin durumunda olduğu gibi işlemeli dantelli, karmaşık kristal Apliklerle, boncuk ve küçük ve parlak pullarla süslünmiş ve zarifliklerine zariflik katılmış durumdalar. Dantel Hermes, Heirloom ve Portre gibi gelinlik modellerinde gördüğümüz gibi  Chantilly tül ve satenle birlikte koleksiyonun baş kahramanı.

    Kolleksiyonda dize kadar olan gelinlikleri tercih edenler için de gelinlik modelleri bulunmakta. Bunlar Sage, Jamie ve Julia modelleri ve 50-ci yıllar modasında olan Lucille, Pearl, Alessia ve Opal modelleridir.

  • MONIQUE LHULLIER23
  • MONIQUE LHULLIER1 MONIQUE LHULLIER2MONIQUE LHULLIER3 MONIQUE LHULLIER4 MONIQUE LHULLIER5MONIQUE LHULLIER6 MONIQUE LHULLIER7 MONIQUE LHULLIER8MONIQUE LHULLIER9 MONIQUE LHULLIER10MONIQUE LHULLIER11 MONIQUE LHULLIER12 MONIQUE LHULLIER13MONIQUE LHULLIER14 MONIQUE LHULLIER15 MONIQUE LHULLIER16MONIQUE LHULLIER17 MONIQUE LHULLIER18 MONIQUE LHULLIER19MONIQUE LHULLIER22 MONIQUE LHULLIER21 MONIQUE LHULLIER20

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.