MAVİ BEYAZ DEKORASYON FİKİRLERİ

Dinlendirici, aydınlık, huzur veren bir salon veya yatak odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız maviyle beyazı bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu iki rengi eşit ağırlıkta kullanarak, birine ağırlık vererek veya üçüncü bir renkle kombinleyerek ortaya içinde keyifle yaşanacak mekanlar çıkarabilirsiniz. Salonunda mavi beyaz dekorasyon uygulaması yapmak isteyenlerin yapabileceği şeylerden biri duvarları beyaza boyatıp zemine uçuk mavi tonunda bir malzeme döşetmek olabilir. Bu ortama bir kısmı düz mavi, bir kısmı düz beyaz renkte birkaç koltukla kanepe yerleştirin, yere krem rengi bir halı serip üstüne bir cam sehpa koyun ve tavandan güzel bir beyaz avize sarkıtın. Pencerelere beyaz tüllerle mavi perdeler, uygun bir duvara da gösterişli bir çerçevesi olan güzel bir dekoratif ayna asın. Sehpaların üstüne yerleştireceğiniz birkaç aksesuarla görünümü tamamlayın.
            Bu iki güzel renkle mavi beyaz bebek odası dekorasyonu da yapabilirsiniz. Bu konseptte hoş bir oda yaratmanın yollarından biri duvarların üst kısmını beyaza, bir noktadan aşağısını maviye boyatmak veya üzerinde küçük beyaz desenler olan bir duvar kağıdıyla kaplatmak olabilir. Zemine temizliği kolay sağlıklı bir malzeme döşetin ve odaya beyaz mobilyalar yerleştirin. Yere dekoratif amaçlı küçük bir halı koyabilirsiniz, çocuk odalarına duvardan duvara halı döşenmesi tavsiye edilmez. Mavi beyaz dekorasyon uygulamasıyla mavi ağırlıklı bir banyo ortaya çıkarmak isterseniz duvarların büyük kısmını uçuk maviye, dörtte bir kadarını da koyu maviye boyatın ve yere mavi beyaz karolar döşetin. Duvarların ve zeminin yeterince hareketli olduğu böyle bir banyoda kullanacağınız eşyalar düz beyaz olmalı.
Mavi beyaz renkli dekorasyon uygulamalarını oturma odası veya mutfak için de düşünebilirsiniz. Bu iki rengin bileşimiyle aydınlık veya loş, klasik veya modern, sade veya ihtişamlı görünümler yaratmaksa zevkinize kalıyor.

mavi beyaz dekorasyon fikirleri6

mavi beyaz dekorasyon fikirleri7 mavi beyaz dekorasyon fikirleri8

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.