MAVİ BEYAZ BANYO DEKORASYONU

Mavi beyaz banyo dekorasyonu istiyorsanız işe banyonun tavanını ve duvarlarının üst yarısını beyaza, alt yarısını maviye boyayarak başlayabilirsiniz. Zemine de beyaz fayanslar döşettiğiniz zaman ortaya güzel bir arka plan çıkacaktır. Bu mekanı beyaz renkli banyo mobilyalarıyla döşeyin, duvarlara birkaç tane ferforje duvar rafı asın, birkaç dekoratif aksesuar kullanın ve güzel mekanınızın tadını çıkarmaya başlayın.
            Mavi ve beyaz renklerde bir banyo düzenlemesi için duvarlarınızı maviye boyatıp zemine koyu kahverengi malzeme döşetmek yoluna da gidebilirsiniz. Beyaz lavabonun üstüne beyaz çerçeveli bir ayna asın ve iki yanına dar-uzun; alt kısmı kapaklı, üst kısmı camlı birer dolap yerleştirin. Lavabonun önüne küçük bir beyaz paspas yayın, bir köşeye de beyaz bir puf yerleştirin. Birbirine yakın ve uyumlu bir şekilde yerleştirdiğiniz bu beyaz parçalar koyu renk zeminin üzerinde güzel bir görüntü oluşturacaktır.
Bir başka mavi beyaz banyo dekorasyonu uygulaması da şöyle olabilir: Tavanı ve duvarların üst yarısını koyu maviye boyatın. Fazla karanlık bir görünüm olmaması için iki bölümün bitiştiği noktada beyaz bir şerit olsun. Duvarların alt yarısına beyaz fayans döşetin ve zemini de açık renkli bir malzemeyle kaplatın. Koyu mavi duvarları iki tane beyaz çerçeveli aynayla renklendirin. Düz mavi veya mavi beyaz desenli bir banyo halısı da kullanabilirsiniz. Beyaz lavabo ve klozet, iki katlı dekoratif bir beyaz sepet ve dış kısmı mavi olan bir ayaklı küvet ile dekorasyonu tamamlayın. Işık için tavana gömülü aydınlatma alternatifini uygulayabilir ve birkaç tane açık renkli duvar apliği kullanabilirsiniz.

 

mavi beyaz banyo dekorasyonu

mavi beyaz banyo dekorasyonu1 mavi beyaz banyo dekorasyonu2

 

mavi beyaz banyo dekorasyonu3 mavi beyaz banyo dekorasyonu4 9010UA4G

 

mavi beyaz banyo dekorasyonu6 mavi beyaz banyo dekorasyonu7 mavi beyaz banyo dekorasyonu8

 

mavi beyaz banyo dekorasyonu9 mavi beyaz banyo dekorasyonu10

 

mavi beyaz banyo dekorasyonu11 Picture 1612

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.