Leopar Desenli Elbise Modelleri

Leopar desenli bluz, elbise ve diğer parçaları giyerken dikkatli olmak gerekiyor çünkü meraklılarının sayısı hiç de az olmayan bu klasik desenin kendine özgü, dikkat çeken, iddialı bir havası var ve bu havayı doğru taşımak önemli. Kombinde bir hata yaptığınızda şık olmak isterken rüküş olmanız mümkün. Leopar desenli elbise modelleriyle kıyafetinizde kullandığınız diğer parçalara bağlı olarak klasik veya spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Leopar deseninin vücudu olduğundan daha iri göstermesi durumu söz konusu; o yüzden seçim yaparken vücudunuzun özelliklerini dikkate almalısınız. Örneğin geniş kalçalarınız varsa bu tarz iri desenli, dar bir elbise onları daha da büyük gösterecektir.

Kısa kollu, uzun ve bol etekli bir leopar elbise siyah ayakkabı ve çantayla tamamlanabilir, şık bir siyah şapka bu kombine farklı ve havalı bir boyut katar. Siyah yakalı, kolsuz, ince, hafif bol etekli diz üstü bir leopar desenli elbiseyi beline ince bir siyah kemer takıp altına da siyah ayakkabılar giyerek tamamlarsanız ortaya güzel bir yaz kombini çıkar. Leopar desenli elbise modelleri arasında nikah töreni, akşam yemeği gibi davetlerde giyebileceğiniz abiye modeller de bulunuyor. Tercihinizi sırt dekolteli elbise modelleri arasından da yapabilirsiniz. Bir başka alternatif de leopar desenli kumaşla düz renk kumaşın birlikte kullanıldığı tasarımlar; kısmen siyah kumaşla tasarlanmış böyle bir elbiseyi siyah naylon çoraplar ve siyah ayakkabılarla kombinlerseniz ortaya şık ve havalı bir kadın çıkacaktır.

Leopar kıyafetler kendi başına yeteri kadar dikkat çekicidir ve onlarla beraber aksesuar kullanmanız pek tavsiye edilmez. Vahşi bir hayvandan ilham alan desenin bu havasını kırmızı ruj sürerek belirginleştirebilirsiniz.

leopar desenli elbise modelleri6

 

leopar desenli elbise modelleri12

 

leopar desenli elbise modelleri15

 

leopar desenli elbise modelleri

 

leopar desenli elbise modelleri1 leopar desenli elbise modelleri2 leopar desenli elbise modelleri3 leopar desenli elbise modelleri4

 

leopar desenli elbise modelleri5

 

leopar desenli elbise modelleri13

 

leopar desenli elbise modelleri11

 

leopar desenli elbise modelleri10

 

leopar desenli elbise modelleri9

 

leopar desenli elbise modelleri8

 

leopar desenli elbise modelleri7

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.