Krem Rengi Gelinlik Modelleri

Hiçbir şey alternatifsiz değil; beyaz gelinlik modelleri bile. Gelinlikler için en çok tercih edilen renk beyaz olsa da farklı renklere de sıcak bakan gelin adayları mevcut. Düğün törenleri için beyaz dışında bir seçenek düşünen bayanların en çok baktığı kategorilerden biri krem rengi gelinlik modelleri. Straplez kesimli, asimetrik drapeleri bir yanda toplanan ve etekleri yerleri süpüren krem rengi kuyruklu gelinlik modellerine bir göz atmalısınız; çok çekici görünüyorlar. Fazlalıkları olmayan orantılı bir vücudunuz varsa ve boyunuz kısa değilse bu renkteki denizkızı gelinlik çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Belki gelinlik denince aklınıza gelen tek renk beyazdır ve beyaz gelinlikle mutlu olacaksınız bu renk giyinmelisiniz tabii ki. Fakat diğer alternatiflere de bir şans tanıyın, aralarında nefis parçalar yer alıyor.


Kat kat etekli gelinlik modellerini sevenler krem rengi gelinlikler arasında bu tarzda çok havalı gelinlikler bulabilecekler. Krem rengi gelinlik çeşitleri arasında yoğun fırfırlarla donatılmış modeller de, daha seyrek katlarla tasarlanmış olanlar da mevcut. Tercihinizi bu kategorideki sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından yaparsanız sırtınıza özel bir bakım yapmayı ve dimdik durmayı unutmayın; bu tip gelinlikleri yakıştırmak istiyorsanız bu iki noktaya da özen göstermelisiniz. Tesettür gelinlik arıyorsanız krem renkli gelinlikler arasında tarzınıza uyacak kapalı yakalı ve uzun kollu gelinlikler bulabilirsiniz. Bazı moda evleri beğendiğiniz fakat tarzınıza uymayan bir gelinliği beğeneceğiniz hale getirmek konusunda da size yardımcı olacaklardır. Örneğin kolsuz bir gelinliği beğendiğinizde bunun üstüne takım bir ceket veya bolero diktirtmeniz mümkün olabilir.

krem rengi gelinlik modelleri

krem rengi gelinlik modelleri1 krem rengi gelinlik modelleri2

 

krem rengi gelinlik modelleri3 krem rengi gelinlik modelleri4 krem rengi gelinlik modelleri5krem rengi gelinlik modelleri6 krem rengi gelinlik modelleri7 krem rengi gelinlik modelleri8

krem rengi gelinlik modelleri18 krem rengi gelinlik modelleri17 krem rengi gelinlik modelleri15     krem rengi gelinlik modelleri14 krem rengi gelinlik modelleri13 krem rengi gelinlik modelleri12

krem rengi gelinlik modelleri11 krem rengi gelinlik modelleri10 krem rengi gelinlik modelleri9

Okunanlar:

gelinlik modelleri

2 thoughts on “Krem Rengi Gelinlik Modelleri

 • 27 Ocak 2014 tarihinde, saat 17:41
  Permalink

  İyi günler,

  Sayfanızda krem renkli Abiye gördüm ve bu abiyeyle ilgili sorularım var .
  Mümkünmü acaba size resmi yolasam? Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
  Teşekkürler ve İyi Çalışmalar

  Nurcan Demir

  • 27 Ocak 2014 tarihinde, saat 18:46
   Permalink

   Merhaba Nurcan hanım. Olur Siz yollayın resmi, eğer yardım edebileceğimiz bir konuysa elimizden geleni yaparız. Hayırlı günler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.