Kışın Yırtık Jean Nasıl Giyilir?

Asi görüntü sevenlerin vazgeçilmezi olan yırtık jean pantolonlar her zaman olduğu gibi hala moda olmaya devam etmekte ve bu popüler moda daha uzun bir süre kalacak gibi. Ancak kışın yırtık jean giyme konusunda birçok kişi tereddüde düşmekte.  Oysa birkaç kombine ile yırtık jean giymek kışında oldukça mümkün olacaktır.

1-      Yırtık jean giyecekler için ilk kombine bol kazaklar ve sivri burun ayakkabılar olabilir. Yırtık pantolonunuza kış havası verecek geniş kazaklar ile birlikte feminen bir görüntü katacak sivri botlar gayet bir şık görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

2-      Siyah bir blazer ile birlikte kombine edebileceğiniz siyah bir yırtık jean pantolon oldukça hoş bir görüntü sunacaktır. Üstelik bu stilde yapacağınız bir iki ufak aksesuar değişimiyle geceleyin de dışarı çıkabilirsiniz. Kısacası sabahtan akşama kadar giyebileceğiniz hoş bir görüntü elde edersiniz.

3-      Yırtık jean pantolonlar her ne kadar şık bir görüntü sunsa da kışın üşümenize neden olabilir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıyaysanız opak siyah bir çorap altına giyerek soğuktan korunabilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanında desenli ince çoraplarda oldukça hoş bir görüntü verecektir.

4-      Ekose gömlekler ile birlikte yırtık jean pantolonlara kışlık bir görüntü kazandırabilirsiniz. Böylece Grunge veya Punk akımlarına da uymuş olursunuz. Bu giyimi birde postal tarzı botlar ile kombine ederseniz mükemmel bir görüntüye kavuşmuş olursunuz.

yirtik jean 2014 yirtik jean 2014-2 yirtik jean 2014-3

 

yirtik jean 2014-4 yirtik jean 2014-5yirtik jean 2014-6 yirtik jean 2014-7 yirtik jean 2014-8

 

SONY DSC yirtik jean 2014-10 yirtik jean 2014-11

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.