Kışın Etek ve Kazak Kombinasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kışın gelmesiyle birlikte feminen ve şık kombinasyonlar yapmakta zorlananlar için modacılardan altın değerinde tavsiyeler geliyor. Bu kışın en çok tercih edilen rahat kazakları ile birlikle giyebileceğiniz feminen etek tavsiyeleri sayesinde soğuk havalarda hem sıcak kalacaksınız hemde şık ve feminen görüntünüzü koruyabileceksiniz.

1-      Kısa ve flörtöz: Kazaklarınızı rahat rahat giyerken altına kısa eteklerde giyebilirsiniz. Bu sayede çekici ve feminen bir görünüm kazanıp şıklığınızı korursunuz. Eğer kış vakti kısa etek soğuk olur diyorsanız kalın opak çoraplardan kullanabilirsiniz. Giyeceğiniz kısa etek darsa geniş, rahat kazaklar giyin, yok kısa eteğiniz genişse o zaman daha oturan kazaklar seçmenizi öneririz. Ek olarak kazak boyunun aşırı uzun olmadığından da emin olun.

2-      Kalem etek ve Kazak: Kış modasının en popülerlerinden olan kalem etek ve kazak kobinesi oldukça şık bir görüntü sunmakta. Kalem eteğiniz varsa üzerine kısa kazaklar, saç örgüsü kazaklar ve balıkçı kazakları ile geminen ve şık bir görüntü kazanabilirsiniz.

3-      Deri Etek ve Kazak:  Kazaklarınızı deri etekler ile giyerek de feminen ve şık görüntünüzü korumanız mümkün.  Özellikle deki eteklerin üstüne giyeceğiniz yün kazaklar çok güzel duracaktır.

4-      Midi etekler ve kazak: Midi etekler yüksek belli olmalarının verdiği avantaj ile birlikte kısa kazaklarla çok uyumlu olacaktır.

etek kazak kombinleri 2014

etek kazak kombinleri 2014-2 etek kazak kombinleri 2014-3

etek kazak kombinleri 2014-4 etek kazak kombinleri 2014-5

 

etek kazak kombinleri 2014-6 etek kazak kombinleri 2014-7

 

etek kazak kombinleri 2014-8 etek kazak kombinleri 2014-9

 

etek kazak kombinleri 2014-11

 

etek kazak kombinleri 2014-12 etek kazak kombinleri 2014-13

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.