Kırmızı Çizme Modelleri

Kışlık kıyafetlerini siyah, kahverengi ve gri gibi klasik kış renklerinin hakimiyetinde bırakmak istemeyen kadınların sayısı hiç de az değil. Kırmızı çizme modelleri soğuk, yağışlı ve loş sokakları canlı renklerdeki kıyafetleriyle şenlendirmek isteyen bayanlara güzel bir alternatif sunuyor. Skinny jean üzerine açık renkli bir kazak alın, kırmızı çizmelerinizi giyin ve omzunuza da güzel bir kırmızı çanta takın; işte size hoş bir sonbahar kombini önerisi. Veya kırmızı ekose etek, siyah kazak ve siyah külotlu çoraplarla yaptığınız bir kombini kırmızı çizmelerle tamamlayın.

Dar kesim siyah pantolonunuzun üzerine kırmızı bir kazak alıp ayaklarınıza da siyah desenlerle süslü kırmızı çizmeler giyerek kasvetli havalara cıvıl cıvıl görünümünüzle canlılık katabilir, tepeden tırnağa siyahlara veya grilere bürünüp tek renkli kombinininizi kırmızı çizme modelleriyle canlandırabilirsiniz. Ofis kıyafeti olarak ne giyeceğinize karar veremediğiniz bir günde şu kombini deneyin: Siyah kalem etek üzerine şık bir siyah gömlek veya bluz giyin, kıyafetinizi kırmızı renkli bir kısa hırka ve kırmızı çizmelerle tamamlayın. Siyah ve gri kırmızıyla çok yakışıyor; hayal gücünüzü kullanarak ve internetteki görsellere bakarak bu renklerle çok güzel kombinler yaratabilirsiniz. Örneğin siyah bluzla siyah tayt giyin ve üstünüze gri renkli salaş, uzun bir kazak alın. Böyle bir kıyafeti kırmızı çizmeler ve siyah çantayla tamamladığınızda ortaya özgür ve rahat görünümlü bir günlük kombin çıkacaktır. Fakat boyunuz ve bacaklarınız kısaysa bu kombini uygulamayın, olduğunuzdan daha kısa görünebilirsiniz.

Kırmızı renkli çizmeler dünyasında topuklu ve kadınsı modeller de, spor çizmeler de bulmak mümkün. Tarzınıza ve zevkinize göre bu iddialı renkle tasarlanmış bir çift çizme alın ve kombinlerinizi canlandırın, sonuçtan memnun kalacaksınız.

kırmızı çizme modelleri.

kırmızı çizme modelleri.1 kırmızı çizme modelleri.2

 

kırmızı çizme modelleri.4 kırmızı çizme modelleri.5 kırmızı çizme modelleri.6

kırmızı çizme modelleri.3 kırmızı çizme modelleri.8 kırmızı çizme modelleri.7

 

kırmızı çizme modelleri.16 kırmızı çizme modelleri.15 kırmızı çizme modelleri.14

 

kırmızı çizme modelleri.13 kırmızı çizme modelleri.12 kırmızı çizme modelleri.11

 

kırmızı çizme modelleri.10 kırmızı çizme modelleri.9

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.