Kim KARDASHİAN gibi makyaj yapmak

Kim KARDASHİAN gibi makyaj yapmak

Son dönemlerde kendinden çok bahsettiren Kim her şeyi ile göze hitap etmeyi çok iyi biliyor. Elbisesinden,makyajına, sevgilisinden gittiği mekanlara kadar her şey merak uyandırıyor.

Kim KARDASHİAN her zaman aynı makyajı kullanmıyor ama genellikle kullandığı makyaj yöntemleri değişmiyor işte size Kim KARDASHİAN makyaj sırları

Kim Kardashian için gözlerinin ön planda olması çok önemli. Bunun için de bol rimel ve takma kirpiklerden yararlanıyor. Fondöten ve pudra yardımı ile zaten güzel ve pürüzsüz olan cildini daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Bazen şeftali, bazen de pembe tonlarında allıklar kullanmayı seviyor.

Kim Kardashian

  1. Öncelikle yoğun yapılı fondötenler kullanmıyoruz Bunun yerine hafif kapatıcı ürünlerle cildini daha sağlıklı gösteriyor. Sizde nemlendirici uyguladıktan sonra kapatıcı yardımıyla ten renginizi tek ton haline getirin.
  2. Far renklerinde mavi, gri, siyah, pembe ve bronz tonları tercih ediyor.Kahverengi gözlerin daha ön planda olmasını sağlayan pastel renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  3. Kim KARDASHİAN gibi Siyah farı göz kapağının üstüne sürerek, alt kısmada uç kısımlardan hafif içeri doğru siyah far uygulaması yapın. Göz pınarının bulunduğu bölgeye kadar gelmemesine dikkat edin.
  4.  Kim KARDASHİAN gibi büyük bir fırça kullanarak farı daha üst bölgeye doğru karıştırarak dağıtın. Orta kahverengi tonlarında bir farla siyah farın üzerine şerit halinde kalın bir çizgi çekin ve dağıtın. Bu çizgi farla yapılmalıdır ve alttaki siyah farla birbirine karıştırılmalıdır.
  5. Kim KARDASHİAN gibi Aynı kahverengi farla gözaltının tamamına far uygulaması yapın. Gözaltının iç kısmına siyah kalem sürün ve fırça yardımıyla alt bölgeyi de dağıtın.
  6. Kim KARDASHİAN gibi Gözpınarına altın tonlarında göz farı ile ufak dokunuşlar yapın ve canlı bir görünüm kazandırın. Bol rimel uygulaması ile gözlerde derinlik yakalayın.
  7. Kim KARDASHİAN gibi Şeftali ve pembe tondaki allıkları sıklıkla kullanan Kim Kardashian kusursuz teninde ve yüz hatlarında bu renk allıklardan faydalanıyor. Sizde bu tonlarda allıklar sürerek yanaklarınızı canlı gösterebilirsiniz.
  8. Kim KARDASHİAN gibi Rujlarında doğal tonlar kullanan Kim Kardashian dolgun dudaklarını natürel tonlar kullanarak onları ortaya çıkarıyor. Şeftali tonlarını dudaklarında parlatıcılarla birlikte kullanarak size kusursuz makyajın sırrını sunuyor.

Okunanlar:

büyük beden bayan giyim

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.