Kalem Etek Nasıl Giyilir? | Kalem etek nelerle kombinlenir?

1) Kalem etekleri ceketle kombinleyin.  Özellikle ofiste çalışanlar bu kombini mutlaka yapmalı. Bu kombin fazla kilosu olanlara da oldukça yardımcı oluyor.

 2) Kalem eteklerinizi kısa üstlerle giyin. Kalem eteklerle kısa üstler (Crop Tops) iyi bir ikili. Ama giyeceğiniz parça çok fazla kısa olmamalı.

3) Kalem etekleri peplum üstlerle kombinleyin. Peplum ceketler ya da bluzlar kalem eteklerle harika kombin oluşturur. Kilonuzun hiç br önemi yok. Kalem etekle peplum üstler size kum saati görünümünü verecektir.  s

4) Kalem etekleri her zaman topuklu ayakkabıyla giyin. Kalem etek feminen görünüm verdiğinden bu parçayı asla babetlerle giymeyin.

5)- Sweatshirt ile kombinleyin. Son zamanların sweatshirtleri çok şıklar. Bu yüzden de onları feminen parçalarla giymek çok popüler bir trend haline gelmiştir.

6) Kalem eteğinize kemer takın. İnce bele sahip kadınlar bunu daha da ön plana koymak için beline kemer de takabilirler. Boyunuz kısaysa ama kemer rengiyle etek rengi aynı tonda olmalı.

7)  Kalem etekleri kazaklarla kombinleyin. 2014 kışı için sizi hem sıcak tutacak hem de trend görünüm verecektir. Ama bu durumda kazağınızın çok uzun olmamasına dikkat edin ve hafif dökümlü modelleri tercih edin.

kalem-etek-farklı

Kalem-Etek-Kombinleri-2013 kalem-etek-modelleri

 

kalem-etek-nasil-giyilir 1 kalem-etek-nasil-giyilir 2 kalem-etek-nasil-giyilir 3

kalem-etek-nasil-giyilir 4 kalem-etek-nasil-giyilir 5 kalem-etek-nasil-giyilir 6

kalem-etek-nasil-giyilir 7 kalem-etek-nasil-kombinlenir-2

Okunanlar:

kalem etek,kalem etek kombinleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.