Kahverengi kaban modelleri

Kışın kaban, palto, bot, çizme gibi giyim eşyalarını kahverengi ve siyah ağırlıklı olarak seçmek bazen bu renkleri sevmemizden, bazen kış mevsimine koyu renkleri yakıştırmamızdan, bazen de hepimizin rengarenk kabanlar ve çizmeler alacak durumda olmamamızdan kaynaklanıyor. Şık ve havalı kahverengi kaban modelleri bir çift de uygun bot aldığınızda birçok kombininizin üstüne yakışacaktır. Birkaç tane güzel atkı bere takım, şal ve şapkayla kombinlerinize her defasında değişik bir hava verebilirsiniz.

Kışlık şort modellerini seviyorsanız kahve tonunda güzel bir şort, kazak ve külotlu çoraptan oluşan kıyafetinizi kahverengi bir kürk yaka kaban ve ona uyumlu botlarla tamamlayabilirsiniz. Yakası ve bütün kenarları krem rengi kürkle çevrelenmiş diz üstü bir kahverengi kabanı aynı tondaki çizmelerle beraber pek çok kıyafetinizin üstüne giyebilirsiniz. Güzel bir ekose kaban arıyorsanız kahverengi kabanlar dünyasında bu modelde parçalar bulmanız mümkün. Kot pantolon, kahverengi kaban ve kahverengi bot üçlüsü günlük şıklığınızı sağlar. Koyu kahve tonundaki kabanları aynı rengin daha açık tonundaki kadife pantolon modelleriyle de kombinleyebilirsiniz. Kloş etekli kahverengi bir kaban streç pantolon ve taytların üstünde güzel durur. Diz üstü spor bir ekose elbisenin üstüne kahve tonunda bir kaban, altına da aynı renkte botlar giyerseniz gayet zarif ve hoş görünürsünüz. Kahverengiyi kendisiyle aynı kategorideki krem, hardal, taba vb. renkler dışında siyah ve yeşille de kombinleyebilirsiniz.

Kürk parçalarla, iri düğmelerle, kapüşonlarla, kemerlerle detaylandırılmış kahve tonundaki kabanları kış sezonu boyunca keyifle kullanmak için bazı aksesuarlarla renklendirin. Kabanınız kahvenin koyu bir tonundaysa onu cıvıl cıvıl bir bere ve atkıyla renklendirin. Daha şık ve klasik bir görünüm istiyorsanız piyasadaki şapka modellerine göz atın; aralarında çok cazip parçalar var.

kahverengi kaban modelleri

kahverengi kaban modelleri1 SONY DSC

 

kahverengi kaban modelleri3 SONY DSC kahverengi kaban modelleri5

 

kahverengi kaban modelleri6 kahverengi kaban modelleri7 kahverengi kaban modelleri8

 

kahverengi kaban modelleri14 kahverengi kaban modelleri12 kahverengi kaban modelleri11

 

kahverengi kaban modelleri10 kahverengi kaban modelleri9

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.