Gözaltı Sarkmaları için mükemmel çözüm

Yaşlılık belirtilerinden konuşulduğundan ilk akla gelen tabi ki de gözaltı sarkmalarıdır. Gözaltı sarkmaları ister kadın olsun isterse de erkek herkese yaşından büyük görünüm veriyor.

gozalti sarkmalarGözaltı sarkmalarına aslında oluştuktan sonra hiçbir kozmetik ürün iyi gelmez. Bu nedenle ya önceden bu sorunla üzleşmemek için  önleminizi almalısınız ya da sarkmalar oluştuktan sonra estetik operasyon yaptırmalısınız.

Aslında hepimizin de bildiği gibi en iyi çözüm doğal yollarla olan çözümlerdir. Ama insanlar krem alıp sürmek yolunu kolay bulduklarından bunu denerler. Ama unutmayın, HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ DOĞADA BULUNMAKTADIR.  Gözaltı sarkmalarının da mükemmel ilacı kuşburnudur.
Peki bu bakım kürü nasıl yapılır? İşte tarifi:
Bir miktar kuşburnu alarak onu suda kaynatın. Koyu bir losyon haline gelen karışımı  süzün. İçine iki pamuk pek banarak  gözaltındaki sarkmalar olan bölgelere yerleştirin. 20-25 dakika sırtüstü yatarak bekleyin. Bu uygulama sonucunda şiş azalır. Eğer bu uygulamayı haftada bir kez yaparsanız probleminiz aradan kalkmış olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.