FULAR YAKA BLUZ MODELLERİ

Özellikle ofis kıyafeti olarak farklı kombinler oluşturmak isteyen bayanların ilgisini çeken fular yaka bluz modellerinin tek kullanım alanı işyerleri değil tabii ki. Yaka kısmı ve kol ağızları desenli kumaştan yapılmış bu tarzda kolsuz bir bluzu kot şort üzerine de giyebilirsiniz. Fular yakalı bluzlar arasında yumuşacık, dökümlü kumaşlardan hazırlanmış büyük beden bluz modelleri de bulunuyor. Sütlü kahve renginde ve boyu kalçalarınıza kadar inen bir bluzu koyu renk pantolon ve ayakkabılarla tamamlayarak fazla kilolarınızı kamufle edebilir ve zarif bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bu kombin bluzun rengindeki ayakkabılarla da yapılabilir, fakat kilolu bayanlar pantolonla uyumlu koyu renk ayakkabıları tercih ederlerse vücutları daha ince ve uzun görünecektir.  fy1

Fular yaka bluz çeşitleri arasında ekose bluz modelleri de yer alıyor ki böyle bir bluzu tercih ederek 2014 moda trendleri çerçevesinde giyinmiş olacaksınız. Beyaz fular yaka bluzunuzu kot pantolonla kombinleyebilir; bu konseptteki klasik bir beyaz bluzu ince çizgili siyah pantolon, uzun bir siyah yelek ve siyah beyaz ayakkabılarla tamamlayarak iş görüşmelerinde havalı bir şıklık sergileyebilirsiniz. Farklı bir model arıyorsanız fular yakalı bluz çeşitleri arasında yer alan siyah yakalı bir kolsuz beyaz bluzu tercih edebilirsiniz. Böyle bir bluz siyah deri veya kot pantolon ve siyah ayakkabılarla kombinlendiğinde çok şık duracaktır. Yaz günlerinde bu kombini ince siyah pantolon ve beyaz ayakkabılarla da uygulayabilirsiniz.

Mavi desenli fular yakalı bluzunuzu koyu renk kalem eteğinizin içine sokup belinize ince bir siyah kemer takın. Kıyafetinizi siyah topuklu ayakkabılar ve kısa bir beyaz hırkayla tamamlayın. Evden çıkmadan önce aynaya baktığınızda bu şık kombinle ne kadar güzel göründüğünüzü göreceksiniz.

fy

 

fy1

 

fy2

 

fy3

 

fy4

 

fy5

 

fy6

 

fy7

 

fy10

fy9

 

fy11

 

fy12

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.