FIRFIRLI BLUZ MODELLERİ

Düz renkli veya desenli fırfırlı gömlek ve bluzları romantik havalı etekler ve çizmelerle kombinleyerek güzel bir görünüm elde edebilir, yırtık kot pantolon ile tamamlayıp güzel bir zıtlık yaratabilir, kalem eteklerinizle giyip ofis kıyafeti olarak kullanabilirsiniz. Ekose desenli bir fırfırlı bluz kot pantolonun içine sokulup güzel bir kemer ve kemere uygun ayakkabılarla kombinlendiğinde görünüm gayet hoş olacaktır. Siyah kalem etek ve siyah beyaz puanlı bir fırfırlı bluzla klasik bir şıklık arz edebilir, bu tarzda kahverengi bir bluzu krem rengi pantolon ve kahverengi ayakkabılarla tamamlayarak havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz.  firfirli bluz10

Kot şort ve beyaz fırfırlı bluz kombini de güzel bir görünüme yol açar. Yakasındaki fırfır detaylarında yer yer desenli kumaşında kullanıldığı siyah bir fırfırlı bluzu kot veya kumaş pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Canlı renkleri seviyorsanız siyahlara bürünüp kıyafetinizi bu tarzda pembe bir bluzla renklendirebilirsiniz. Saten kumaştan yapılmış açık renkli fırfırlı bluzunuzu koyu renk etek veya pantolonla giyerek bir arkadaşınızın nikah törenine veya bir iş yemeğine katılabilirsiniz. Böyle bir kombinde ayakkabılarınızı vücut yapınıza göre seçin. İnce uzun bir fiziğiniz varsa bluzunuzun açık rengiyle takım oluşturan ayakkabılar giyebilirsiniz. Olduğunuzdan daha uzun ve ince görünmek ihtiyacı duyuyorsanız ayakkabılarınız koyu renkli olsun.

Beyaz ağırlıklı ince çizgili fırfırlı bluzlar yazın beyaz pantolon veya eteklerle kombinlenebilir. Fırfırların yanında minik boncuklar ve fiyonk gibi detaylar da barındıran bluzları tercih ederseniz altına giyeceğiniz parça sade ve iddiasız olmalıdır; böylece bluzun kalabalık ve çarpıcı görünümü dengelenir.

fb7

 

fb11

 

fb

 

fb1

 

fb2

 

fb3

 

firfirli bluz2

 

firfirli bluz5

 

firfirli bluz6

 

firfirli bluz7

 

firfirli bluz8

 

firfirli bluz10

 

firfirli bluz15

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.