En Güzel Siyah Çanta Modelleri

Çanta bayanlar için olmazsa olmazlardan birisidir. Her bayan çantasının şıklığına ve güzel olmasına dikkat eder. Siyah çanta modelleri de bayanların genellikle tercih ettiği şık ve zarif çanta modelleridir. Siyah renk günlük hayatımızda ve yaşamımız da kullandığımız sık renklerden birisidir. Bunun için siyah çanta giydiğimiz kıyafetler ile uyumlu bir hal alacaktır. Siyah bir pantalona siyah bir çanta son derece uyumlu olacak ve zarif duracaktır. Ayrıca siyah çanta modelleri hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir modeller arasında yer almaktadır.

2014 yılında da siyah çanta modellerin de yenilikler gelmiştir. Yeni ve şık çanta modelleri bayanların kullanımına sunulmuştur. Özel davetlerde, günlük yaşam da kullanılacak olarak bir çok çeşit siyah çanta üretilmeye başlanmıştır. 2014 yılında zımba modelli siyah çantalar oldukça moda durumdadır. Küçük yaş, orta yaş ve büyük yaş grubu olmak üzere her yaş grubuna gidecek çanta modellerini galerimiz den bulabilirsiniz.

Siyah çanta modelleri fiyatlarına gelecek olursak markaya göre fiyat değişmektedir. Düz çanta modelleri 20 tl den başlayan fiyatlar olacaktır. Ancak kalitesi çok yüksek ve markalı bir çanta modelinin fiyatı 300-400 tl den fazla ya bulunabilir. Bunun için kendinize özgü bir çanta modeli seçerek onun uygun bir fiyatlısını bulmak olacaktır. Galerimiz den siyah çanta modellerine bakabilirsiniz.

Okunanlar:

kol çantası modelleri,siyah çanta modelleri ve fiyatları

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.