Drapeli Gelinlik Modelleri

Gelinliklere farklı ve estetik bir boyut katan drapeler gelin adayları tarafından seviliyor, bu da modacıları sıklıkla yeni drapeli gelinlik modelleri tasarlamaya sevk ediyor. Fazla kilolarınızla başınız dertteyse tercihinizi bu kategorideki büyük beden gelinlik modelleri arasından yapabilirsiniz. Kilolu bayanların sıkıntısı daha çok göbek ve kalça bölgesiyle ilgilidir; üst kısmındaki yoğun drapelerle dikkati bu bölüme çekip hafif bollaşan etekleriyle kalçalardaki fazlalıkları gözlerden saklayan bir modelle düğününüzde güzel ve zarif görünebilirsiniz.

Kuyruklu gelinlik modellerine sıcak bakıyorsanız drapeli gelinlikler arasında size göre modeller de var. Vücut yapınız uygunsa asimetrik drapeleriyle bedeni kalçaların altına veya biraz daha aşağıya kadar saran ve etekleri bu noktadan itibaren zarif bir biçimde açılan deniz kızı gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Bu modellerden birinde gelinliğin eteği bir yanda bir nevi süslü yırtmaçla açılıyor ve alttan bir etek daha görünüyor. Hareketli bir gelinlik arıyorsanız bu modeli seveceksiniz. Deniz kızı tarzındaki drapeli gelinlik çeşitleri arasında etekleri sade bir şekilde aşağıya doğru inenler de, iki-üç belirgin kattan veya birçok kattan oluşanları da mevcut. Üst kısmı çoğunlukla straplez gelinlik tarzında olan modellerin etek kısımları değişik tarzlarda çalışılmış. Fakat straplez modeller tek seçeneğiniz değil tabii ki; tercihinizi tek omuzlu veya kalın askılı gelinlik modelleri arasından da yapabilirsiniz.

Moda tasarımcıları doğal olarak kadın vücudunun yapısı, sık rastlanan kusurlar ve bunların nasıl kamufle edilebileceği gibi konularda bilgi ve tecrübe sahibi. Farklı vücut tiplerindeki gelin adaylarına yakışacak birçok model arasından aradığınızı bulmanız çok zor olmayacak.drapeli gelinlik

drapeli gelinlik1

 

drapeli gelinlik2

drapeli gelinlik3

 

drapeli gelinlik4

 

drapeli gelinlik5

 

drapeli gelinlik6

 

drapeli gelinlik7

 

drapeli gelinlik8

 

drapeli gelinlik9

 

drapeli gelinlik10

 

drapeli gelinlik11

 

drapeli gelinlik12

 

drapeli gelinlik13

 

drapeli gelinlik14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.