DESENLİ ERKEK KAZAK MODELLERİ

Günümüzde erkek modası konusu da çok sayıda takipçi kazanmış durumda; erkekler giyim ve kişisel bakım konularıyla giderek daha çok ilgileniyor, şık giyinmek ve iyi görünmek istiyorlar. Bir iş görüşmesinde, bir randevuda, yılbaşı partisi vb. etkinlikler için, iş toplantılarında iyi ve bakımlı bir görünümün insana ne kadar artı puan kattığı düşünülürse bunda şaşılacak bir şey yok tabii. Moda tasarımcıları erkekler için pembe vb. kadınlara özgü sayılan renklerde tasarımlar da hazırlıyorlar fakat bu kadarı sizin için fazla olabilir. Ama birbirinden güzel desenli erkek kazak modelleriyle kışlık kıyafetlerinize hava katmamanız için hiçbir sebep yok.

Spor bir görünüme bürünmek istiyorsanız koyu renk pantolon üzerine canlı renkte bir atlet, onun üstüne de pantolonla aynı renkte bir zemin üzerine desenleri olan bir kazak giyin. Atletin yakası ve eteklerinin kazaktan görünmesini sağlayın. Bu kombini spor ayakkabılarla tamamladığınızda ortaya salaş ama uyumlu bir görünüm çıkacaktır. Kilim desenli kazak modelleri arasında bütünüyle veya kısmen desenlerle bezenmiş çok güzel kazaklar var, aralarında mutlaka size hitap edenleri olacaktır. Roba kısmı lacivert-krem desenlerle bezenmiş böyle bir kazak kot veya lacivert kadife pantolon ile çok güzel durur. Desenli erkek kazak çeşitleri arasında baklava desenli kazak modelleri, esprili figürlerle süslenmiş olanlar, kamuflaj desenli kazak modelleri, etnik desenli kazaklar, kar tanesi motifli kazaklar gibi birçok farklı model bulunuyor. Bu kazakların ince trikodan yapılmış olanlarını ceket içine de giyebilirsiniz; fakat takım elbise ceketini değil daha spor ceketleri tercih edin ve pantolonunuz da spor olsun.

desenli erkek kazak modelleri16

desenli erkek kazak modelleri 1 desenli erkek kazak modelleri2desenli erkek kazak modelleri3 desenli erkek kazak modelleri4 desenli erkek kazak modelleri5desenli erkek kazak modelleri6 desenli erkek kazak modelleri7 desenli erkek kazak modelleri8desenli erkek kazak modelleri9 desenli erkek kazak modelleri10 desenli erkek kazak modelleri11desenli erkek kazak modelleri12 desenli erkek kazak modelleri13 desenli erkek kazak modelleri14desenli erkek kazak modelleri15

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.