DEKORASYONDA DEKORATİF RAF FAKTÖRÜ

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz gibi ofis dekorasyonu yaparken de faydalanabileceğiniz dekoratif duvar rafları dar alanların kullanım olanaklarını genişletirken mekanlara estetik bir görünüm de katıyor. Çocuk odası dekorasyonu için dekoratif duvar rafı kullanarak bazı dağınık eşyaları bir arada tutabilir veya dekoratif objelerle dolu şık bir köşe oluşturabilirsiniz. Bu raflar banyolarda kozmetik bakım ürünlerini, parfümleri, tıraş malzemelerini derli toplu tutmak için; mutfaklarda elinizin altında bulunmasını istediğiniz malzemeleri depolamak için ve daha birçok amaçla kullanılabilir.

            Dekoratif duvar raflarının derleyip toplayıcı özelliğine ihtiyaç duymasanız bile çok güzel modelleri olan bu rafları sadece mekanlarınıza bir estetik, bir farklılık katmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin oturma grubunun kanepesinin arkasındaki duvara çok sayıda küçük boyutlu raf yerleştirebilir ve her birine mekanın genel görünümüyle uyumlu objeler koyabilirsiniz. Dekoratif duvar rafı çeşitleri düz duvarlara canlılık ve hareket katar. Klasik raflar yerine ilginç şekilleri olanları tercih ederek çarpıcı, dikkat çekici köşeler yaratabilirsiniz. Raflarınızı çiçekler, kitaplar, dekoratif vazo çeşitleri, çerçeveli resimler, şamdanlar, biblolar ve küçük heykellerle süsleyerek zevkinize uygun teşhir alanları oluşturabilirsiniz. Zarif görünümlü rafları tercih ediyorsanız ferforje duvar rafı çeşitleri arasında size hitap eden parçalar çıkacaktır.

 Cam raflar, ahşap raflar, kapaklı raf modelleri, bombeli veya kutu biçimindeki modeller arasında mekanınızın genel görünümüne, zevkinize ve kullanım amacınıza uygun parçalar bulmanız zor olmayacak; bunun için internette biraz araştırma yapmanız yeterli. Özel bir projeniz varsa hayalinizdeki modeli iyi bir marangoza ısmarlama yoluna da gidebilirsiniz.

dekorasyonda dekoratif raf faktörü

dekorasyonda dekoratif raf faktörü1

dekorasyonda dekoratif raf faktörü2 dekorasyonda dekoratif raf faktörü4

dekorasyonda dekoratif raf faktörü7 dekorasyonda dekoratif raf faktörü8dekorasyonda dekoratif raf faktörü12 dekorasyonda dekoratif raf faktörü78

 

dekorasyonda dekoratif raf faktörü134 dekorasyonda dekoratif raf faktörü464

 

dekorasyonda dekoratif raf faktörü666

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.