Cilt İçin Salatalık Maskesi

Daha parlak ve kırışıksız bir cilt için salatalık maskesi son derece ideal bir maskedir. Salatalık maskeleri genellikle her kadının bildiği ve uyguladığı yöntemler arasında yer almaktadır. Salatalık maskesi ciltte temizliğe ve cildin harika bir şekilde gençleşmesinde büyük önem arz etmektedir. Salatalığın kabuğu cilde fayda sağlayacak mineraller içermektedir. Bu sayede de cilt için salatalık maskesi oldukça faydalı bir hale gelmektedir. Doğal olmayan kozmetikler ile yüzünüze zarar vermek yerine tamamen doğal ve hiçbir zararı olmayan salatalık ile yüzünüzü canlandırabilir, kırışıklıklardan arındırabilirsiniz. Salatalık maskenin yanında yemeklerde de tüketilmesi gereken, uzman doktorların sıkça yenilmesini tavsiye ettiği bir sebzedir.

Salatalık maskesi ile cildiniz daha iyi bir görünüme kavuşacaktır. Bu maskeyi düzenli olarak uyguladığınız zaman cildinizin eski ile yeni arasında ki farkı çok rahat bir şekilde görebileceksiniz. Cildinizde ki bütün kırışıkları düzeltecek ve canlı güzel bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Uzmanlar salatalık maskesini önermekte ve her kadının bu doğal maskeyi uygulaması gerektiğini belirtmektedirler. İşte cilt için mucizevi salatalık maskesi;

Cilt İçin Salatalık Maskesi

– 1 kap yoğurt
– 2 adet salatalık

salatalık-maskesi-2014-salatalık İlk önce salatalıkları rendeliyoruz. Rendeleyip ince ince kıydıktan sonra yoğurt içerisine yavaşça döküp karıştırıyoruz. Bu karışımı yüzümüze masaj yapar şekilde uyguluyoruz. Salatalık maskesi yüzünüzde 25-30 dakika boyunca kalabilir. Bu süre tamamlandıktan sonra ılık su ile yıkıyoruz. Yıkamadan sonra bitmedi! Gül suyu ile de cildimize masaj yapıyoruz. Bu maskeyi uyguladıktan sonra zamanla cildinizde ki düzelmeleri farkedeceksiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.