ÇİÇEKLİ HIRKA MODELLERİ

Cıvıl cıvıl renklerde olabileceği gibi daha ağır görünümlü de olabilen floral desenli hırka çeşitleri uzun ve kısa modelleriyle ofisten sokağa her yerde giyiliyor.         

Denim kumaşından yapılmış bir kışlık şort, siyah kazak, ten rengi naylon çoraplar ve siyah botlardan oluşan kıyafetinizi siyah zemin üzerinde renkli büyük çiçekleri olan salaş bir çiçekli hırka ile tamamlayarak serin havalarda ilkbaharı çağrıştıran bir görünüm arz edebilirsiniz. Veya koyu renk kot pantolon üzerine açık renkli çiçekli kısa hırkanızı giyebilir, ya da dar kesim pantolon-uzun hırka kombini yapabilirsiniz. Bu keyifli hırkalarla yapabileceğiniz kombinlerin sayısı hiç de az değil.cicekli hirka

Tepeden tırnağa siyahlara bürünüp üstünüze beyaz zemin üzerine siyah, kırmızı, yeşil desenleri olan salaş bir hırka alarak çarpıcı bir görünüm arz edebilirsiniz. Çiçek desenli hırka modelleri arasında düz renkli kalem etek ile kombinleyip ofis kıyafeti olarak kullanabileceğiniz çok şık kısa hırka çeşitleri de bulunuyor. Ayakkabı olarak da hırkanızın renkleriyle uyumlu şık bir model seçtiğinizde ofisin en şık elemanlarından biri olabilirsiniz. Düğmeli ve kısa çiçekli hırka modelleri direkt olarak giyilebileceği gibi dar bir badinin üzerinde bir mini ceket havasında da kullanılabilir. Gri pantolon ve beyaz gömlekten oluşan bir kıyafeti siyah zemin üzerinde gri ve beyaz çiçekleri olan böyle bir hırkayla tamamladığınızda ortaya gayet şık ve hoş bir görünüm çıkar. Siyah ayakkabılar bu kıyafetin altında mükemmel duracaktır. Tarz ve spor bir görünüm için kısa çiçekli hırkanızı uzun bir bluzun üstüne de alabilirsiniz.

çicekli hirka2

 

çicekli hirka3

 

çicekli hirka4

 

çicekli hirka5

 

çicekli hirka6

 

çicekli hirka7

 

çicekli hirkalar 10

 

çicekli hirka11

 

florel desenli hirka

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.