Boyfriend Tarzı Nedir | En İyi Boyfriend Kombinleri

Boyfriend tarzı Katie Holmes’un  sokağa üzerine paçaları kıvrık, üstünde bol duran, yırtık  bir kotla çıkmasından sonra ortaya çıkan bir tarzdır. Paparazilerin fotoğrafı çekmesinden sonra Katy üstündekilerin eşı  Tom Cruise’a aid olduğunu söyledikten sonra bu tarzın ismi boyfriend tarzı oldu ve yeni trend başlangıcı oldu. Bu trendin takipçileri başta Holllywood yıldızları olmak üzere bir çok insanlardır.

Tüm bunların ardından bir çok popüler markalar kadınlara özel boyfriend jean koleksiyonları hazırlıyorlar. Ve böylece boyfriend tarzı adlanan bu tarz bu yılın da modasıdır. 2014 mevsiminde isterse boyfriend tarzının gömlekleri, ister pantolon ve ceketleri çok popüler ve trend. 

Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki, bu gömlekleri giyerken kollarını kıvırmanız gerekiyor. Böylelikle ince ve çekici bileklerinizi açıkta bırakmış olcaksınız. Altına tayt ya da şort ile çok şık bir kombin yapabilirsiniz.  Boyfriend gömleğinizin altına topuklu ayakkabılar veya çizme giyerek daha da güzel bir  görünüm ortaya çıkarmış olacaksınız. Bu tarzı kullanırken saçlarınızı doğal haline bırakın veya at kuyruğu toplayın.

Size sunacağımız galeriye göz gezdirerek kendiniz için boyfriend tarzı kombinlerini belirleyebilirsiniz:

boyfriend-kombin 2 boyfriend-kombin 3 boyfriend-kombin 4

 

boyfriend-kombin 5 boyfriend-kombin 6 boyfriend-kombin 8

boyfriend-kombin 9 boyfriend-kombin 10 boyfriend-kombin 12

 

boyfriend-kombin 13 boyfriend-kombin 14 boyfriend-kombin 15

 

boyfriend-kombin 16 boyfriend-kombin 17 boyfriend-kombin 18

 

boyfriend-kombin 17boyfriend-kombin 19

 

boyfriend-kombin 20 boyfriend-kombin 21 boyfriend-kombin 22

 

boyfriend-kombin 23 boyfriend-kombini 1

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.