Bayramın Tırnak Rengi – KIRMIZI OJE

Kırmızı oje yıl boyunca ve özellikle bayram dönemlerinde mutlak bir zorunluluktur. Bu makalemizde yasamtarziniz.com olarak size göz alıcı kırmızı ojeleri ve oje markalarını takdim edecez.

ATEŞ KIRMIZISI
Bir çok kadınların çok sevdikleri ve özellikle de bayramlarda tercih ettikleri ateş kırmızısı bu yılbaşında da çok trend. Bu rengin ve onun tonlarının bulunduğu oje markalarına gelelim.  İlk olarak Lancôme markasının Love Vernis-i söylemeliyiz, bunun yanı sıra  Chanel Le Vernis-i de tavsiye ederiz. Pamuk prensesin elmasının rengini hatırlıyormusunuz? İşte masal gibi bir görünüm kazanmak için  ve manikürünüze mükemmel bir dokunuş vermek için tercihiniz Faby markasının kırmızı renginden yana olmalı. Tırnaklarınızın parlaklığı ile göz almasını istiyorsanız o zaman  Ciaté-nin Sherbet Fizz ojesini kullanmanız gerekiyor. Bundan ilave  Guerlain markasının Rogue D’ENFER, Marilyn ve Diorun kırmızı  Diorific-ini de unutmamak gerekiyor.

kirmizi oje

 

kirmizi oje1 kirmizi oje2kirmizi oje3 kirmizi oje christian d kirmizi oje ciatekirmizi oje faby kirmizi oje guarlain kirmizi oje lancome kirmizi oje vernis chanel

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.