2014 Vera Wang Gelinlik Modelleri

Günümüzde artık her sezon düğün yapılmakta ve gelin ve damatlık modelleri sezonlara göre tasarlanmaktadır. Özellikle kış düğünü olan gelin adayları eskiden gelinlik bulabilme konusunda oldukça zorlanırlardı. Ancak günümüzde tasarımcıların kış sezonu adına tasarladıkları birbirinden farklı gelinlikler arasından genç kızlar seçim yapma konusunda zorlanmaya başlamışlardır.

Farklı markaların adı altında piyasada birçok gelinlik modeli bulunmakta ve genç kızlar bu modeller arasından kendine en uygun olan ı seçmektedir. Farklı olmayı seven gelin adaylarının mutlaka tercih etmesi gereken modeller 2014 Vera Wang Gelinlik Modelleri arasında var olmaktadır. Klasik gelinlik tasarımlarının dışına çıkarak gelinliğe yeni bir soluk getiren ve tasarımlarda farklılık yaratan marka geçen sezon ki tasarımlarında olduğu bu sezonun yeni tasarımlarıyla da oldukça adından söz ettirecek gibi gözüküyor.  Adından oldukça söz ettirecek olan 2014 Vera Wang Gelinlik Modellerinden örnekler vermek gerekirse; beyaz rengin dışına çıkılarak tasarlanan, siyah, bordo, pembe gibi renklere sahip olan gelinlikler, tül, şifon ve saten dışında deri kumaştan yapılan gelinlikler, deri eldivenler gibi farklı aksesuarlara sahip olan gelinlikler Vera Wang marka gelinliklere örnek olarak verilebilir.

Gelinlikte tek renk istemeyen ve siyahla beyazı bir arada kullanmak isteyen gelin adayları adına Vera Wang gelinlikte siyah ile beyazı buluşturuyor.  Arka sırt kısmında veya ön göğüs kısmında siyah deri kumaşların kullanıldığı gelinlikler bu sezon oldukça dikkat çekecek gibi gözüküyor.

2014-vera wang gelinlik-modelleri13

2014-vera wang gelinlik-modelleri14

2014-vera wang gelinlik-modelleri12

 

2014-vera wang gelinlik-modelleri15 2014-vera wang gelinlik-modelleri11 2014-vera wang gelinlik-modelleri92014-vera wang gelinlik-modelleri2 2014-vera wang gelinlik-modelleri2014-vera wang gelinlik-modelleri2014-vera wang gelinlik-modelleri

 

2014-vera wang gelinlik-modelleri8 2014-vera wang gelinlik-modelleri7 2014-vera wang gelinlik-modelleri5

 

 

2014-vera wang gelinlik-modelleri4 2014-vera wang gelinlik-modelleri3

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.