2014 Tek Taş Yüzük Modelleri

2014 Tek taş yüzük modelleri şıklığı ve güzelliği bayanların kullanımına sunulmuştur. Bu yüzük modelleri ile parmaklarınızı süsleyecek ve şıklığınıza şıklık katacaksınız. Her biri ayrı bir güzellikte olan bu modeller bütün bayanların kullanımına sunulmaktadır. 2014 tek taş yüzük modelleri Türkiye’de ki önemli markalarda bulabilirsiniz. Bunlar altınbaş, gold store gibi büyük markalı kuyumculardır. Her yaştan insanın model bulabileceği bu yüzükler sizleri mutlu edecek modellerdir.

Yeni evlenecekler için 2014 tek taş yüzük modelleri de son derece öneme sahiptir. Sevdiği insana etkileyici bir teklif yapmak isteyen erkekler 2014 tek taş yüzük modellerimizden birisini seçerek sevdiği insana bu şekilde teklif yapabilirler. Evlenmeyi düşünen çiftler için güzel modeller bulunmaktadır. Bunun yanında bayanlar da günlük yaşamların da veya özel davetlerde bu tek taş yüzükleri takabilirler. Son derece kıyafetler ile uyumlu olan bu modeller insana ayrı bir hava getirmektedir.

2014 tek taş yüzük modelleri fiyatlarına gelecek olursak kratlarına göre farklılıklar bulunmaktadır. Her modeli diğer modele göre farklı bir krat, işçilik ve grama sahiptir. Sizin belirleyeceğiniz bütçenize göre olanlar arasında seçmektir. Kuyumculara giderek buradan seçeceğiniz modeli gösterip o modeli alabilirsiniz. 2014 tek taş yüzük modelleri 550 tl’den başlayan fiyatlar ile sizleri beklemektedir. İşte modeller;

Okunanlar:

uzuk modelleri,2014 tektaş modelleri,tektaş yüzük fiyatları,tek taş yüzük modelleri 2014

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.