2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri

Yaz aylarının geride kalarak kış aylarının gelmesi ile birlikte kıyafetlerimiz yer değiştiriyor. Yazlık kıyafetlerimiz dolapların arka kısımlarındaki yerini alır iken kışlıklarımız ön kısımlara çıkıyor. Kış aylarında yeni kıyafetler almak için alışverişe çıkacak olan genç kızlar ve yetişkin bayanlar için ilk olarak ihtiyaç listesinde kazaklar yer alıyor. Ülkemizin en popüler alışveriş mağazalarından biri olan Lc Waikiki’de 2014 kazak modelleri ile milyonlarca bayanın dikkatini çekecek. 2014 bayan kazak modellerine yeni bir soluk getiren Lc Waikiki 7’den 77’ye ürünlerini ulaştırmaya devam ediyor.

Canlı Renkler ve Desenler Ön Planda

Kış aylarında soğuk havalardan korunmak ve aynı zamanda şıklıklarından taviz vermek istemeyen bayanlardan olmak istiyor iseniz Lc Waikiki mağazalarına muhakkak uğramanızı önermekteyiz. Lc Waikiki 2014 kazak modelleri arasında ilk olarak dikkatimizi desenli kazaklar çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda daha çok düz renklere yer veren Lc Waikiki tasarımcıları bu yıl daha fazla renk ve deseni bir araya getirerek canlı bir kış mevsimi geçirmenizi hedefliyor.

 Lc Waikiki 2014 kazak modelleri arasında bayanların ilgisini çeken bir diğer model ise örgü kazaklar oluyor. Kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan örgü kazaklar çeşitli örgü desenleri ile süslenerek hem genç kızlara hem de yetişkin bayanlara hitap ediyor. Lc Waikiki 2014 kazak koleksiyonunda genç ve yetişkin bayanlar kadar çocuklar da düşünülmüş ve onlar için de oldukça güzel kazaklar yer alıyor.

2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri 1

2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri 2

2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri 3

 

2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri 4

 

2014 Lc Waikiki Bayan Kazak Modelleri 5

 

Bayan-Kazak-2014-13 (1)

 

Bayan-Kazak-2014-20

 

Bayan-Kazak-2014-24

 

lcw kazak (7)

Okunanlar:

bayan kazak modelleri,kazak ornekleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.