2014 Lacoste Ayakkabı Modelleri

Lacoste ayakkabı modellerini kullananlar ondan vazgeçemiyor. Spor ayakkabı tercih edenlerin aklına gelen sayılı markalardan biri de Lacoste’ dur.

Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde Lacoste kışlık bot ve ayakkabılarını sunuyor. Rahatlıktan ve spor tarzından ödün vermiyor

İç kısmı yün ya da kalın kumaş kaplı kısa botlar bu yılın trendleri arasında. Bot kenarları küçük bantlar ya da farklı işlemelerle zenginleştirilmiş ve şık bir hava katmış.

Bayanlara özel kışlık Lacoste ayakkabı modelleri de mevcut. Bu ayakkabılar kışa özel tasarlanmış. Taban kısmı kalın yapılmış. Kar ve soğuğu geçirmeyen bu tabanlar kışın kullanım için ideal.

Yeni sezon da renkli ürünler sergiliyor Lacoste. Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için ise siyah ve kahverengi modelleri mevcut.

Bağcıklı ve bağcıksız modelleri bu sezonda da mevcut.

2014 sezonuna iddialı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Zarif yapısı, şık tasarımları ve kalitesiyle ön plana çıkacak olan Lacoste ayakkabıları baylar içinde şık ve gösterişli modeller tasarlamış.

Modellerin her biri Lacoste çizgisinden uzaklaşmadan farkındalık yaratıyor.

Kendi tarzınıza uygun modeli bulabileceksiniz. Çeşit ve renk fazlalığıyla beklentilerinizi karşılıyor.

Daha çok genç yaş grubuna hitap etse de klasik tarzda giyinmeyi sevenler için siyah ve kahverengi modelleri tasarlanmış.

Her sezonda ilgi çekici tasarımlarla karşımıza çıkan Lacoste sonbahar-kış sezonunda da bizi yanıltmıyor. Renkli Lacoste modeller çok ilgi görecek gibi görünüyor.

Lacoste_Live_H_P

2014 lacoste ayakkabi-2 2014 lacoste ayakkabi-3

 

2014 lacoste ayakkabi-5 2014 lacoste ayakkabi-6 2014 lacoste ayakkabi-7

 

2014 lacoste ayakkabi-8 2014 lacoste ayakkabi-14 2014 lacoste ayakkabi-15

 

2014 lacoste ayakkabi-16

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.