2014 Kürk Yaka Kaban Modelleri

Kürk ceket modelleri, içi dolgulu kalın kot montlar, zarif manto modelleri gibi parçalar kışın soğuk ve bazen insanın içini kapatan havasında sadece ısınmamızı değil havalı ve şık görünmemizi de sağlıyor. Spor veya klasik giyim tarzını benimseyenlere, tesettür giyim tarzında giyinenlere, büyük beden kaban arayışı içinde olanlara; kısacası herkese hitap eden çeşitler arasında havasıyla dikkat çeken parçalardan biri de kürk yaka kaban modelleri. Bazen kapşonların etrafını saran, bazen geniş ve yaygın bir yaka biçiminde olan, bazen cep kenarlarını ve etek uçlarını çevreleyen kürk kumaşlara kışlık kabanlar renk, hareket ve stil katıyor.

Bazı kürk yakalı kaban modellerinde kürk kumaştan yaka kabanın ana rengiyle aynı oluyor; bazı modellerde zıt renklerle kontrast oluşturulmuş. Tercihiniz zıtların uyumundan yanaysa yakasına kahverenginin karışık tonlarında kürk kumaş geçirilmiş bir kırmızı kaban kalbinizi çalabilir. Belki de yakasına koyu krem rengi geçirilmiş bir pötikare veya ekose kaban modelini tercih edersiniz. Kürk yaka kaban modelleri arasında bu egzotik görünümlü deseni sevenler için tasarlanmış leopar desenli kaban çeşitleri de bulunuyor. Yakası yumuşacık, parlak siyah kürk kumaşla kaplanmış bir siyah deri kaban modeline ne dersiniz? Yeşilin haki tonunu sevenlerdenseniz yakası beyaz kürklü bu renkte bir kaban hoşunuza gidecektir.

Hemen her kıyafetinizle uyum sağlayacak bir kaban edinmek istiyorsanız siyah ve krem tonlarındaki kabanlar bu özelliği taşıyor.  Kışlık kabanların hepsi spor veya günlük giyim tarzını tamamlamak üzere hazırlanmamış elbette; bu kategoride abiye kıyafetlerinizin üzerine giyebileceğiniz kabanlar da bulunuyor.

kürk yaka kaban modelleri (2)

kürk yaka kaban modelleri1

 

kürk yaka kaban modelleri13 kürk yaka kaban modelleri12 kürk yaka kaban modelleri11

 

kürk yaka kaban modelleri10 kürk yaka kaban modelleri9 kürk yaka kaban modelleri8

 

kürk yaka kaban modelleri7 kürk yaka kaban modelleri6 kürk yaka kaban modelleri5

kürk yaka kaban modelleri4 kürk yaka kaban modelleri3 kürk yaka kaban modelleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.