2014 Kış Straplez Modelleri

Straplez modeller gelinlikler, elbiselerde, tulumlarda ve T-shırtlerde sıkça kullanılan bir modeldir. Hemen hemen her sezon gördüğümüz bir modeldir. Dilerseniz spor dilerseniz abiye modellerde sıkça rastlarız.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da elbiselerde bol bol göreceğimiz straplez modelleri sezonun trend prenses gelinlik modellerinde de karşımıza çıkıyor.

Straplez modelleri omuzlarınızın zarifliği ve boynunuzu ön plana çıkarıyor. Abiye modelleri biraz inceleyelim;

Yeni sezonda uzun, mini, bacak dekolteli ve kuyruklu modellerde görüyoruz straplez zarifliğini. Küçük taşlı küpeler ve kolyeyle de tamamladığında şıklık ön plana çıkıyor. Saçlarınızı topuz yaparak omuzlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

2014 sezonunda elbise kumaşları daha çok esnek kumaşlardan tasarlandığını görüyoruz. Straplez uzun elbiseler spor şıklığını yansıtıyor. Mavi, siyah ve mercan renklerle sıkça kullanılmış bu sezonda. Balon etekte straplez elbiselerde görebileceğimiz modeller.

Mini elbiselerde de straplez şıklığını yakalamak mümkün. Straplez modellerde bu sezon danteli görmek mümkün.

Gece eğlenmeye giderken, özel bir günde elbiselerde gördüğümüz straplez modelleri ceket içinde ve hırka içinde de kombinleyebiliriz.

İşte, günlük hayatımızda, özel günlerimizde ve gece eğlencelerinde vazgeçemediğimiz modeller 2014 kış sezonunda da trend olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu modeller kullanım açısından da hem rahat hem şık bir görüntü oluşturuyor.

Sezonun trend modelleri straplez elbiseleri kırmız, mavi, mercan gibi canlı renklerde görmek mümkün.

2014 Kış Straplez Modelleri

2014 Kış Straplez Modelleri2 2014 Kış Straplez Modelleri3

 

2014 Kış Straplez Modelleri4 2014 Kış Straplez Modelleri5 2014 Kış Straplez Modelleri6

 

2014 Kış Straplez Modelleri7

2014 Kış Straplez Modelleri8

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.