2014 Kış Kadın Çanta Modelleri

Çantalar kadınların günlük yaşamda en fazla kullandığı aksesuarların başında gelmektedir. Her mevsim her sezon öne çıkan çanta modelleri değişmektedir. Çanta modellerinde son yıllarda büyük farklılıklar görülmektedir. Her sezon ünlü modacıların defilelerinde sezonun öne çıkacak çanta modelleri tanıtılmaktadır. Önceki yıllarda ki renklerin ve tasarımların aksine, değişiklikler göze çarpmaktadır. 2014 kış kadın çanta modelleri daha asil çizgilere sahip modeller yer almaktadır. Özellikle zincir ve metal detaylar hemen hemen her tarz model çantada ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. En az zincir kadar dikkat çekici olan bir diğer detay ise kürktür. Kürklü çantalarda özellikle kışın atmosferine uygun çantalarla birleştiğinde oldukça çarpıcı modeller ortaya çıkmaktadır.

Kış aylarında genellikle koyu renk çantalar daha fazla tercih edilmektedir. 2014 kış kadın çanta modelleri arasında koyu renkler kadar canlı renklerde öne çıkmaktadır. Mat deri kadar rugan model çantalar da bu yıl tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Şekil olarak kare, rugan deriden tasarlanmış renkli çantalar bu kış en trend çanta modelleri arasında yer almaktadır. 2014 kış kadın çanta modelleri arasında bir diğer öne çıkan modeller ise Vintage tarzında çanta modelleridir. Retro modeller arasında sayılabilecek bu çanta modelleri uzun saplı çantaları kullanmayı sevmeyen ya da farklı bir model çanta kullanmak isteyenler için oldukça ideal bir modeldir. Tüm bu modellerin yanında geçen sezonun öne çıkan tasarımlarından olan zarf formunda ki çantalar 2014 kış sezonunda da oldukça moda olan modeller arasında yer almaktadır.

2014 Kış Kadın Çanta Modelleri18 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri15

2014 Kış Kadın Çanta Modelleri14 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri13

2014 Kış Kadın Çanta Modelleri12 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri11 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri10

 

2014 Kış Kadın Çanta Modelleri9 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri8

 

FIRST LOOK - Former "Buffy" star Sarah Michelle Gellar is back at work as she films scenes for her upcoming CW TV series "Ringer" in Los Angeles 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri5 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri4

 

2014 Kış Kadın Çanta Modelleri3 2014 Kış Kadın Çanta Modelleri1

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.