2014 İlkbahar/Yaz Moda Renkleri – by PANTONE

2014 İlkbahar / Yaz  için moda renkleri Pantone ®  tarafından seçilir . Bu yazımızda da sizler için ister giysi isterse de ruh, oje ve göz makyaj renklerini sizlere sunacaz.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri
Radiant Orkide
Pantone ® tarafından 2014 yılının rengi seçilen parlak ve etkileyici Radiant Orkide renginde olan elbise veya ruj ve ojeleri bu yıl mutlaka edinmelisiniz. Bu renk ile yılın trendini yakalmış olursunuz.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri1

Sakin Mavi/ Placid Blue
Gökyüzü rengi olan Placid Blue veya  pastel mavi huzur ve sakin bir duygu verir . Bu renk de 2014 ilkbahar/yaz mevsiminin başlıca renklerinden.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri2Violet Tulip
Moda podyumlarını süsleyen bu renk de gelecek sezonun trend renkleri arasında. Burberry ve Christopher Kane markalarının defilelerinde daha fazla rastlanan bu renkde de elbise edinmeniz güzel olurdu.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri3
Kum rengi
Klasik bir görünüm elıde etmek için bu renk bu sezon favori renklerimdendir. Bu renk kendinde mükemmel bir zariflik ve incelik içeriyor.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri4
Paloma Gri
Paloma grisi bu yıl Desigual markasının defilelerinde daha fazla göründü. Favori markalarımdan olan bu marka yine bu rengin diöğer renklerle karışımından muhteşem sonuçlar ortaya çıkarmış.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri5Red Cayenne
İçinde kırmızının ve turuncunun tonlarını birleştiren bu renk de ilkbahar/yaz sezonunun moda renklerinden. Daha fazla olarak dudaklar ve tırnaklarda göreceğimiz bu renkte oje veya ruj edinmenizi tavsiye ederiz.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri6Sarı renk
Açık sarı bu sezona canlılık ve taze bir dokunuş veriyor. Bu renkte olan elbiseler veya üst gömlekleri bu yıl gardropunuza mutlaka girmeli.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri7Turuncu rengi
Tropikal turuncu bu yıl başlıca ruj rengi olduğunu eski makalelerimizden de biliyoruz. Bu renk çiçekli desenli elbiseler veya çizgili elbiseler edinmenizde de sakınca yoktur. Çünkü bu renk te gelecek sezonun önemli renklerinden.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri8Hemlock Yeşili
Özellikle yaz mevsiminin başlıca renklerinden olan bu yeşil defilelerde fazla görülüyor.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri9
Göz kamaştırıcı Mavi
Ayrıca elektrik mavisi ve göz kamaştırıcı mavi renkleri de bu sene fazla  göreceksiniz. Bu rengi siyah renkle kombinleyerek giymeniz güzel olurdu.

pantone 2014 ilkbahar yaz moda renkleri10

Okunanlar:

pinar sems giyim,erkek 2014 saç modelleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.