2014 İlkbahar / Yaz için 11 büyük moda trendleri

Aşağıdaki slaytta sizlere 2014  ilkbahar ve yaz  için olan trendleri sunacaz.  Bu trendler  Global Sources ve Fashion Snoops arasındaki işbirliği sonuçunda ortaya çıkmıştır. Onların hizmetlerini dünyanın en populer markalarından olan  Hugo Boss, Guess, Triumph, Sephora, Nordstorm, Wal-Mart, Target, P & G, Disney ve Warner Brothers gibi markalar değerlendiriyorlar. Şimdi geçelim bu büyük 11 moda trendine:

Yapılandırılmış çanta/ Structured bag

Yapılandırılmış çantalara bu mevsim Michael Kors, Dior ve Marc Jacobs markalarının çanta modellerinde rastlayacaz. Onun siluetinin güçlü çizgileri  üst kolları ile eşleştirilerek onları 2014 ilkbahar / yaz sezonunun en pratik çantalarına dönüştürür.

structured bags 2014

Bahar bootie-leri/ Spring booties

Yüksek topuklu sandalet ve bootielerin mükemmel kombinasyonu 2014 ilkbahar-yaz mevsiminin trendlerindendir. Bu sezon Victoria Beckham ve Derek Lam tarafından bu modellerin nötr renklerde ve timsah derisi şeklinde tasarlandığının şahidi oluyoruz.

spring booties 2014

Abartılı fötr şapka/Exaggerated fedora

Saint Laurent markası bu trendi modaya getirdi ve modasever kızlar hemen onun etkisine düştüler. Bir sözle abartılı fedoralar 2014 ilkbahar-yaz sezonunda trend.

Exaggerated fedora2014

Mini çanta/ Mini bag

Kaç sezondur büyük ve oversized çantaları taşıdıktan sonra bu sezon yeni bir trende şahid oluyoruz: Mini çantalar.

mini bag 2014

Siyah ve beyaz/ Monokron/ Black and white

Monokron trendini her yıl daha fazla kolleksiyonlarda görüyoruz. Siyah ve beyaz arasındaki tezat, temiz ve şık ürün yelpazesine oluştururken, aynı zamanda bahar ve yaz 2014 için görülen geometrik siluetleri vurguluyor.

monokron 2014

İnce uzun kolye/ Elongated necklace

Bir kaç sezon kolyelerin boyuna sarılmasından sonra onlrın uzunluklarının arttığının şahidi oluyoruz. Saint Laurent renkli püsküller ve sikke ayrıntıları kullanan Matthew Williamson ile birlikte uzun kolyeler tasarlamış.

Elongated necklace 2014

Peplum

Bir kaç sezon önce sadece bir ayrıntı olarak kullanılmaya başlanan peplumlar şümdü üst giyimlerinin populer ve ayrılmaz hisseleri ve bu ilkbahar-yaz sezonunun trendi.

peplum 2014

Boxy üstler/ Boxy tops

Bu sezon, boxy üstler retro, fütürist ve hatta faydacı temaları oluşturuyor. Onların özellikleri büyük omuzlu,  reglan kollu olmalarıdır.

boxy tops 2014

Kısa pantolon/ Cropped pants

Bu sezon kısa pantolonlara sık sık rastlayacaz. Son sezonların klasiğine dönüşen bu parçalar bu mevsim de trend olmakta devam ediyor. Bu sezon onlarda büyük cep ve bol paça detaylarını görecez.

Cropped pants 2014

Desenli takım elbise/ Patterned suit

Desenli elbise, desenli pantolon aksine, 70’li yılların ruhunu daha fazla yaşatıyorlar. Geniş bacak pantolon, uzun blazer ve abartılı omuzlar bu yılın trendleri.

Patterned suit 2014

Mini etek/ Miniskirt

Mini etekler hala yükselişte. Ön cepli düz  mini etekler retro stil yaradırken, vücuda sarılan ve A kesim mini etekler yeni stile hizmet vermekte. Aynı zamanda deri ve süslü mini etekler de trend olmakta devam ediyorlar.

mini skirt 2014

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.