2014 İlkbahar saç trendleri & saç modelleri

Her saç modeli her zaman trend olmaz. Tabi ki saç modeli için önemli olanlar saç tipi, uzunluğu, yüz şekli ve kişisel tercihler olsa da bu o demek değildir ki, yeni sezonun saç trendlerine bakmamalıyız. Böylece kendimizde hem saç tipimize göre, hem diğer kriterilere göre yeni fikirler edine biliriz. Ve böylece hem sezonun trendine uygun, hem de kendi tercihimize uygun saç edinebiliriz.

sac modelleri 2014Sütçü kız örgü/ Milkmaid braid bu ilkbahar mevsiminde en trend saç modellerinden birisi. Burada sizlerle kolay sütçü kız saç örgüsünün nasıl yapıldığını ve bir kaç örnek paylaşıyoruz.

sutcu kiz orgusu 2014milkmaid braid 2014 milkmaid braid 2014 2

Deep side part/ yandan derin ayrılmış saç şekli de bu ilkbaharın saç trendlerinden. İster toplayın isterse de saçlarınızı açık koyun bu ilkbaharın trendlerinden olan yandan ayırma şeklini mutlaka denemelisiniz.

2014 sac trendleri 2014 sac modelleri

Hafif dalgalar/ soft waves bir ka, sezondur trend olmakta devam ediyor. Bu sezonun moda defilelerinde en fazla rastlanan saç modellerinden hafif dalgalar 2014 ilkbahar/yaz mevsiminin en fazla kullanılacak ve de en pratik saç modellerinden.

2014 sac modelleri 3 2014 sac modelleri 2

Saç aksesuarları bu sezonun trendlerinin başında gidiyor. Deri tokaların kullanımı, çiçekli saç aksesuarları, yıldızlı serpintiler, saç bandları ve parça bandlar 2014 ilkbahar defilelerinde en fazla kullanılanlar. Böyle görünüyor ki, daha uzun süre trend olacaklar.

2014 sac modelleri 5 2014 sac modelleri 6 2014 sac modelleri 42014 sac modelleri 7

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.