2014 Elbise Modelleri

2014 yılı modanın her alanda renklendiği bir yıl olacak ve özellikle bahar ve yaz aylarında giymeye bayıldığımız elbiseler de bu durumdan etkilenecekler. Yazımızda sizlere 2014 elbise modelleri hakkında fikir vermeye çalışacağız.

Mini elbiseler her yıl olduğu gibi 2014 yılında da pek çok renk ve model seçeneğiyle piyasada olacaklar. Ancak özel olarak diz boyunda ve uzun elbiseler bu senenin gözdeleri olacak. Askılı elbiselerin yanında kolsuz elbiselerin de yükselişe geçeceği sezonda elbiseler oldukça renkli ve göz alıcı görünecekler. Belden bant benzeri bir aksesuarla ayrılan ve etekte ayrı, üst kısımda ise ayrı bir renk veya desen barındıran renkli elbiseler oldukça popüler olacak.

2014 elbise modelleri arasında kişilerin özel zevklerini ön plana çıkaran modeller sıklıkla görünecek. Bundan kastımız favori sinema oyuncunuza dair detayların ya da en sevdiğiniz çizgi film karakterlerinin baskılarının bulunduğu elbiseler. Oldukça çarpıcı renklere sahip olan ve göz alan bu elbiseler sade aksesuarlarla kombinlenecekler.

Koyu sarı ve hardal rengi gibi sarı tonları özellikle ilkbahar sezonunda favori elbise renkleri arasında olacaklar. Bu renklerin siyahla birlikte kullanılmalarına da sık sık rastlanacak. Aslında siyah ve beyazın 2014’te her türden renk kombinasyonuna dahil olacağını söylersek de yanılmış olmayız. Tek başına siyah ve beyazdan oluşan elbiseler gözden düşerken arada siyah çizgilerin yer aldığı karışık renkli elbiseler yükselişe geçecek.

2014 yılının moda için renkli bir yı olacağını söylemiştik. Bu sezonda solgun renkler ve toprak tonları popülerliklerini nispeten kaybederken hemen her rengin canlı, parlak ve hatta metalik tonları ön planda olacak. Bu tarz elbiselerin yine göz alıcı renkli çoraplar ile birlikte kullanıldığını da sık sık göreceğiz.

2014-elbise-modelleri-1

 

2014-elbise-modelleri-2 2014-elbise-modelleri-3 2014-elbise-modelleri-4

 

2014-elbise-modelleri-5 2014-elbise-modelleri-6

2014-elbise-modelleri-9 2014-elbise-modelleri-8 2014-elbise-modelleri-7

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.