2014 DESENLİ KABAN MODELLERİ

Kışın bazen içimizi sıkan soğuk ve loş görünümlerini kıyafetlerinizle yumuşatıp renklendirmek istiyorsanız desenli kabanlara bir göz atın. Kilim desenleri, pötikareler, ekose desenleri, grafik desenlerle süslenmiş bu güzel kabanlarla kıyafetleriniz daha canlı görünecek. Sizi sıcak tutacak güzel bir kazakla ona uygun koyu renk bir pantolon giyin ve üstünüze iç içe geçmiş renkli, küçük spiral figürlerle bezenmiş bir desenli kaban alın. Kabanın içindeki renklerden birine uygun çizmelerinizi de giydiğinizde soğuk ve karanlık atmosfere inat cıvıl cıvıl bir görünümünüz olacak.

Bu kategoride leopar desenli kaban çeşitlerini seven kadınlara hitap edecek modeller de bulunuyor. Ekose kaban modelleri, çizgili kabanlar, etnik desenli kabanlar ve daha birçok çeşit kışlık kıyafetlerinin üstüne giyecek canlı, keyifli, hareketli parçalar arayanlar için tasarlanmış. Kapüşonunun kenarına kürk geçirilmiş kabanlar, geometrik desenlerle süslenmiş çoban düğmeli kaban modelleri, büyük siyah düğmeli kırmızı-siyah kareli kabanlar kot, kadife veya deri pantolonlarınızın üstünde çok şık duracak. Desenli kaban modelleri arasında siyah beyaz kaban çeşitleri de bulunuyor. Bu konseptte bir kabanı siyah pantolon ve siyah botlarla tamamlayarak klasik bir kış şıklığı sergileyebilirsiniz. Kahverengi zemin üzerinde parça parça desenleri olan kabanların altına kot pantolonunuzu ve kahverengi botlarınızı giyin; canlı ve hoş görüneceksiniz. Kış geldiğinde koyu renklere bürünme alışkanlığı olan kişilerden değilseniz piyasada size hitap edecek açık renkli desenli kabanlar da bulabilirsiniz. Kahverengi-lacivert-gri çizgileri olan kabanlarsa kot pantolonların üzerinde muhteşem duruyor. Siyah zemin üzerinde ince beyaz desenleri olan son derecede zarif kaban modelleri var ki bunları kot pantolon, siyah kazak ve siyah çizmelerle kombinlediğinizde ortaya çok şık bir görünüm çıkıyor.

desenli kaban modelleri.15

desenli kaban modelleri.1 desenli kaban modelleri.2desenli kaban modelleri.3 desenli kaban modelleri.4 desenli kaban modelleri.5desenli kaban modelleri.6 desenli kaban modelleri.7 desenli kaban modelleri.8desenli kaban modelleri.9 desenli kaban modelleri.10 desenli kaban modelleri.11desenli kaban modelleri.14 desenli kaban modelleri.13 desenli kaban modelleri.12

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.