2014 Desenli Elbise Modelleri

Desenli elbise modelleri pek çok bayan için vazgeçilmez olur iken kendi tarzınıza uygun bir desenli elbise bulmanız oldukça zor olabilir. Ancak zoru başarmak bir bayan için her zaman en güzel duygu olur iken sizlere 2014 yılı içerisinde trend olacak en şık desenli elbise modellerini tanıtmak istedik. Desenli elbise modelleri, sade ve düz renk elbise modellerine oran ile daha fazla tercih edilir iken doğru yer ve zamanda kullanıldığı takdirde şıklığınızı arttırmanızı sağlayacak. Hem daha şık ve dikkat çekici olması hem de bayanların çoğunda yer alan fazlalıklar ve kusurları kapatması ile tercih edilen desenli elbiselerden en çok tercih edilenleri bir araya getirdik.


www.modakoleksiyonu.com

Rengarenk elbiseler moda

2014 desenli elbise modelleri arasında ilk dikkat çeken model çiçek desenler oluyor. Hem genç bayanların hem de yetişkin bayanların oldukça ilgisini çeken çiçek desenli elbise modelleri 2014 yılında da trendlerin en üst seviyesinde ki yerini alacak. Sadece yaz aylarını değil kış aylarını da rengarenk ve cıvıl cıvıl geçirmek isteyen bayanlar için çiçek desenli elbise modelleri en iyi tercih olacak.

Desenli elbise modelleri sadece gündelik hayatta değil özel günlerde de oldukça fazla tercih edilecek. Ancak özel günler için hazırlanan desenli elbise modellerinde çiçekler yer almaz iken daha modern ve daha şık desenler elbiseler üzerinde ki yerini alıyor.

2014 Desenli Elbise Modelleri 1

 

www.modakoleksiyonu.com

 

2014-desenli-abiye-elbise

 

2014-desenli-elbise

 

2014-desenli-kış-elbise-modelleri

 

uzun-kollu-desenli-elbise-modelleri-2013-2014

 

çiçek-desenli-elbise-modelleri

 

ala-london-cicek-desenli-elbise-2014yazlık

desenli-gunluk-elbise-modelelri-2014

 

Kilim-desenli-2014-diz-altı-abiye-elbise-modelleri

 

PENYE-MOOD-SAL-DESENLI-2014-KUSAKLI-ELBISE__93132011_0

2 thoughts on “2014 Desenli Elbise Modelleri

    • 22 Kasım 2013 tarihinde, saat 01:15
      Permalink

      Tuba hanım bunlar sadece 2014 desenli elbise modelleri. Yardımcı olmak isterdik ama üzgünüz markaların neler olduğunu bilmiyoruz. İyi günler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.