2014 Defacto Bayan Kazak Modelleri

Her sene birbirinden güzel kazakları ile modaya ışık tutan Defacto markası 2014 yılında da bizleri şık ve estetik bir görünüme kavuşturacak. Hem genç bayanların hem de yetişkin bayanların giyinmek için tercih ettikleri Defacto mağazalarında hem güzel hem de ekonomik fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden güzel Defacto bayan kazak modelleri arasında ilk dikkat çeken ayrıntı renkler oluyor. Geçtiğimiz sezon pek çok farklı renk moda dünyası ile buluşur iken renkler hep koyu idi. Ancak 2014 yılında geçtiğimiz yıllardaki gibi koyu renkler değil tam aksine canlı ve açık renkler tercih edilecek.

Sokak Modası Canlanıyor

Hem özel günler hem de gündelik hayatınızda giyebileceğiniz kazakları sergilemekte olan Defacto mağazalarında kolu kısa kazaklar oldukça ilgi görüyor. Özellikle kış aylarında giyilen kalın mont ve kabanların kolunuzu rahatsız etmesini istemiyor iseniz kolu dirsek boyunda olan kazak modellerine göz gezdirmelisiniz. Bunun yanı sıra Defacto 2014 kazak modellerinde desenlerin ve çizgilerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Bu da capcanlı bir kış mevsimi geçirmenizde yardımcı olacak.

2014 Defacto bayan kazak modelleri arasından sizlerde kendinize en çok yakışan modeli satın alarak kış aylarında hem soğuk havalardan görünebilir hem de şıklığınızı koruyabilirsiniz. Şık, güzel ve aynı zamanda sıcak kalmak istiyor iseniz fiyatları 19.90 lira ile 59.90 lira arasında değişen fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. İşte o en güzel Defacto bayan kazak modelleri;

1500x2250-defacto-kazak (1)

 

800x400-defacto-2014-kazak-modelleri

2014 Defacto Bayan Kazak Modelleri 2

 

2014 Defacto Bayan Kazak Modelleri 3

2014 Defacto Bayan Kazak Modelleri 5

 

Defacto_kazak_1

Defacto_kazak_7

Defacto_kazak_8

Okunanlar:

kazak modelleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.