2014 Adil Işık Elbise Modelleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Adil Işık, her sene olduğu gibi 2014 yılında da birbirinden güzel elbise modelleri ile sektöre damga vurmaya hazırlanıyor. Kadınların gönlünde her zaman öncelikli yeri bulunan Adil Işık markasının en yeni elbise modelleri arasında hem genç hem de yetişkin bayanlar için farklı modeller yer alıyor. Kış aylarının gelmesi ile birlikte yazlık elbiseler dolaplara girer iken kış mevsiminde giyilecek olan daha kalın elbiseler ya dolaplardan çıkıyor ya da yeni bir alışveriş ile kışlık elbise modelleri satın alınıyor. 2014 Adil Işık Elbise Modelleri 3
Pek çok farklı tasarım yer alıyor.
Adil Işık tasarımcıları tarafından özen ile hazırlanan 2014 elbise modelleri arasında en çok ilgiyi desenli elbise modelleri görüyor. Pek çok farklı desen ile hazırlanan elbise modelleri arasında çiçek desenleri bir adım öne çıkıyor ve kadınların gönlünde taht kuruyor. Çiçek desenli elbiselerin ardından özellikle yetişkin bayanların tercih ettikleri elbiseler arasında klasik çizgilere ve baskılara sahip olan elbise modelleri yer almakta.
Şık, kaliteli ve özgün elbise modellerine sahip olan Adil Işık markası kış aylarında kadınların üşümesini engelleyecek. Birbirinden güzel elbise modelleri ile hizmet vermekte olan Adil Işık tasarımcıları kış aylarında hem soğuk havalardan etkilenmemek hem de şıklıklarından taviz vermek istemeyen bayanları sevindirecek. Adil Işık 2014 elbise modellerinin fiyatları ise 50 lira ile 200 lira arasında değişiklik göstermektedir.

2014 Adil Işık Elbise Modelleri 12014 Adil Işık Elbise Modelleri 3

2014 Adil Işık Elbise Modelleri 2

2014 Adil Işık Elbise Modelleri 4

2014 Adil Işık Elbise Modelleri 5

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.