2013-2014 Sonbahar-kış sezonu kıyafetleri

Bir sezonu daha geride bırakıyoruz ve yeni sezonda uyum sağlama süreci bizleri bekliyor. Yeni bir sezona geçtiğimiz zaman, eskide bıraktığımız çoğu model kullanılmayan raflarda yerini almaya başlıyor, kimi kıyafet modelleri de kullanılmayanlar kategorisinden sık kullanılanlara; gardıroplarımıza taşınabiliyor tekrardan.

   Sonbahar kış sezonu kıyafetleri vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan leopar işlemeli modeller sıkça kullanıma devam ediyor. Bu sezon kıyafetlerine egzotik kürkler hâkim olmuş durumda. En az iki rengin karışımından oluşan yeni moda kürkler bu sezonda kullanmak için ideal.

Elegan kumaşları istenilen her tür klasik model etrafında kullanılıyor sonbahar kış sezonu kıyafetlerinde. Ekoseler de bir o kadar vazgeçilmez bu sezonda. Her türlü rengi rahatça kombin edebileceğimiz modellerde kareli kumaşlardan tabii ki de vazgeçilmesi mümkün değil.

                Sonbahar kış sezonu kıyafetlerine damgasını vuran bir başka stil de deri muhakkak. Güncel kullanımdan abiye kıyafetlere kadar her türlü giyim tarzında uygulanıyor deri modası akımı sonbahar kış sezonunda, iç giyimde buna dâhil olmak üzere.

Kış beyazı, kırık beyaz gibi insanda masumiyet uyandıran ekrular sonbahar kış sezonuna en çok uyum sağlayanlardan kesinlikle.

Her sezonda vazgeçemediğimiz ve kullanmaktan bir o kadar uzun süre daha vazgeçemeyeceğimiz spor giyim tarzına uygun renkli kareli gömlekler yine sezon dinlemeksizin en çok tercih edilenlerden gibi görünüyor, ve şüphesiz sonbahar kış sezonu kıyafetleri kategorisine de çok uygun.

 

2014 kis kiyafetleri 1

2014 kis kiyafetleri 2

2014 kis kiyafetleri 3

 

2014 kis kiyafetleri 4 2014 kis kiyafetleri 5 2014 kis kiyafetleri 6

 

2014 kis kiyafetleri 7 2014 kis kiyafetleri 8 2014 kis kiyafetleri 9

 

2014 kis kiyafetleri 10 2014 kis kiyafetleri 12 2014 kis kiyafetleri 13

 

2014 kis kiyafetleri 14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.