2013-2014 Sonbahar-kış sezonu eşarpları

Eşarplar hem başlı başına sadece kumaşı ve kalitesiyle bile ilk bakışta insanı etkileyecek bir güce sahip olan, hem de kombinlerimizin daha sağlam ve sofistike durması amacıyla kullandığımız aksesuarlardan olmayı başarmış bir kıyafet parçası. Sonbahar kış sezonu eşarpları dediğimiz zaman, tam olarak bu beklentileri karşılayan yeni renk ve desenler karşımızda diyebiliriz.

Sonbahar renginin kendini yansıttığı bir moda stili eşarplar. Ten rengi, fildişi, mavi ile dengelenmiş durumdalar sonbahar kış sezonu eşarplar. Genelde ten rengi, bordo ve pastel tonların oluşturduğu ahenge kozmik pembe ve pembenin değişik diğer tüm tonları hâkim sonbahar kış sezonu eşarplarına. Çiçek deseni modası eşarpların da peşini bırakmamış sonbahar tercihlerinde, ve kesinlikle çok da yakışmış.

Kadınlarda romantik bir hava bırakan eşarp renkleri sonbahar kış sezonunda loş renkleri anımsatacak şekilde bütünleştirilmiş. Çiçek kullanımı yaygın olduğu kadar dalgalı renkler ve sonbahar anısına yapraklardan da çok söz edilmiş gibi görünüyor bu sezon eşarplarda.

Çiçek motiflerinin kullanılmadığı eşarp çeşitlerinde daha çok siyah zemin üzerinde kareli desenlerle pastel renkler işlenmiş.

Mavi renginin açıklı koyulu her tonu bize okyanusları andıracak kadar uyumlu ve huzur verici detaylarla kullanılmış, sezonun çok kullanılan renklerinden biri şüphesiz.

Gri modası akımı eşarplarda da var bu sezonda. Kırmızı ve siyah ile gri tonlarının uyumu ve sade desenler bütünleştiği zaman çok hoş bir görünüm sergiliyor kesinlikle.

Sonbahar kış sezonu eşarpları1

Sonbahar kış sezonu eşarpları2 Sonbahar kış sezonu eşarpları3

Sonbahar kış sezonu eşarpları4 Sonbahar kış sezonu eşarpları5 Sonbahar kış sezonu eşarpları6

 

Sonbahar kış sezonu eşarpları7 Sonbahar kış sezonu eşarpları8 Sonbahar kış sezonu eşarpları9

 

Sonbahar kış sezonu eşarpları10 Sonbahar kış sezonu eşarpları11 Sonbahar kış sezonu eşarpları12

 

Sonbahar kış sezonu eşarpları13 Sonbahar kış sezonu eşarpları14 Sonbahar kış sezonu eşarpları15

 

Sonbahar kış sezonu eşarpları16 Sonbahar kış sezonu eşarpları17 Sonbahar kış sezonu eşarpları18

 

Sonbahar kış sezonu eşarpları21 Sonbahar kış sezonu eşarpları20 Sonbahar kış sezonu eşarpları19

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.