2013-2014 Sonbahar-Kış Erkek Atkı Modelleri

Sonbahar kış sezonunun simgesi olan atkı ve bere ikilisi, bu yıl birbirinden tarz modelleri ile kullanılacak olan en hit aksesuarlardan biri.

Farklı modelleri ile herkesin dikkatini çeken atkı modelleri, erkeklerin de sıklıkla kullandığı ve tercih ettiği ürünlerden. Sonbahar kış erkek atkı modelleri genelde gri ve tonlarından oluşuyor. Kareli ve çizgili modellerin ön planda tutulduğu atkılar, hem klasik hem spor tarza hitap ediyor. Kış mevsiminin gerekliliğinden kullanılsa da, kıyafetlerimize uyumu nedeni ile aksesuar olarak tercih edilen atkılar, giysilerimizin en şık tamamlayıcısı oluyor. Özellikle erkeklerin sonbahar kış sezonunda sık sık kullandığı atkılar, genelde çizgili desende ve iki renkten oluşuyor. Bazı büyük markaların özel desenlerinin de bolca karşımıza çıktığı atkı modelleri, gri, siyah ve kahve tonlarından tasarlanıyor.

Sonbahar kış erkek atkı modelleri, çoğu zaman spor takımlarının renklerinden oluşurken, en fazla kullanılan ürünlerin başında püskülsüz atkılar geliyor. Bazen ince, bazen kalın kumaşları tercih eden erkek atkıları, genelde sade desenlerden tasarlanıyor. Zaman zaman çizgili ve canlı renklerle karşımıza çıkan atkı modellerinden en fazla tercih edilenler çizgili desenlerdir. Sonbahar kış erkek atkı modelleri arasında el örgüsü kalın modellerde yer alıyor. Baklava, saç örgüsü gibi modellerin elde örülerek üretildiği erkek atkıları, kullanmayı sevenlere başka bir alternatif sunuyor. El emeğinin şıklığına ve kalitesine güvenen erkekler, bu tarz örgüleri kullanmayı seviyor.

2014-erkek-atki-modelleri-2

2014-erkek-atki-modelleri-3 2014-erkek-atki-modelleri-4

2014-erkek-atki-modelleri-5 2014-erkek-atki-modelleri-6 2014-erkek-atki-modelleri-72014-erkek-atki-modelleri-1

2014-erkek-atki-modelleri-8 2014-erkek-atki-modelleri-9 2014-erkek-atki-modelleri-102014-erkek-atki-modelleri-11 2014-erkek-atki-modelleri-12 2014-erkek-atki-modelleri-13

2014-erkek-atki-modelleri-14

 

Okunanlar:

erkek atkı modelleri

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.