2013-2014 Sonbahar-Kış Bayan Tayt Modası

Kullanımı kolay, hem şık hem de rahat ürünleri ile yaz kış severek giydiğimiz taytlar, birbirinden güzel modelleri ile sonbahar kış sezonunda da karşımızda.

Çizgili, leopar ve örgü modelleri ile binlerce seçenek sunan sonbahar kış bayan tayt modası, bu sezon da bayanların ilk tercihleri arasında yerini aldı. Spor ve günlük şıklığın öncü ürünlerinden olan taytlar, uzun çizmelerle ve botlarla kullanıldığında çok modern bir görüntüye ulaştırıyor. Yediden yetmişe her yaşta bayan rahatlıkla kullanabiliyor. Aylarca giyebildiğimiz taytlar ekonomik anlamda da bayanların yanında. Sonbahar kış bayan tayt modası cep yakmıyor. En uygun fiyata en güzel ürünlerle şık bir görüntüye ulaştıran taytlar, cebinizi de bedeninizi de yormuyor. Çizgi film kahramanlarının desenlerinden üretilen taytlar, yine bu sezon bolca karşımıza çıkan ve çıkmaya devam edecek ürünler arasında.

Siyah, beyaz ve toprak tonlarının kullanıldığı taytlardan, örgü modelleri en çok tarcih edilenlerin arasında. Doğru kullanıldığında birbirinden şık kombinlere imza atan tayt, uzun yıllar daha modası sürecek bir kıyafet. Sonbahar kış bayan tayt modası son derece şık ve gösterişli ürünleri beğeninize sunarken, her yaşta bayanı düşündü. Her bedenin rahatlıkla kullanabileceği desen, renk ve modelde olan taytlar, bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Göze hoş görünen taytları uygun bedende kadınların kullanması da önemli. Her bedene olması, her bayana  yakışması anlamına gelmiyor. Taytlar kendimizi ve vücudumuzu tanıyarak giymemiz gerektiğine inandığım bir parça.

2014-Tayt-Modelleri-1

2014-Tayt-Modelleri-2 2014-Tayt-Modelleri-3

 

2014-Tayt-Modelleri-4 2014-Tayt-Modelleri-5 2014-Tayt-Modelleri-6

2014-Tayt-Modelleri-7 2014-Tayt-Modelleri-8 2014-Tayt-Modelleri-9

 

2014-Tayt-Modelleri-10 2014-Tayt-Modelleri-11 2014-Tayt-Modelleri-12

 

2014-Tayt-Modelleri-13 Leopar Desenli Tayt

 

Okunanlar:

en güzel kombinler bayan

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.