2013-2014 Sonbahar-Kış Bayan Gecelik Modelleri

Evindeyken bile şıklığı ve güzelliğinden vazgeçmeyen kadınlar, sonbahar kış bayan gecelik modelleri arasında birbirinden güzel ürünlerle karşılaşıyor. Saten, ipek, penye yada polar olsun, çeşit çeşit geceliğin bulunduğu kış sezonu bayanlara sıcacık geceler yaşatacak.

Saten ve ipek ürünlerin yanı sıra, penye ve polar geceliklerin tercih edildiği modeller, özellikle gelin adaylarının ilgi odağı oldu. Uzun kollu ve kalın modeller sıkça kullanılanlar arasında. Son dönemlerin çizgi film kahramanlarından oluşan gecelik modelleri de genç kızların vazgeçilmezi haline geldi. Yine bu sezon elbise gecelikler ön planda. Özellikle kalın ve polar modellerinde olan gecelikler çok kullanılan ürünlerden. Alt üst takımların da yoğunluklu olarak kullanıldığı sonbahar kış bayan gecelik modellerinde, tek alt ürünler de bolca kullanılıyor.

Evde uyuku öncesi giyilen ve rahatlığı kadar şıklığına da önem verilen gecelikleri, bayanlar takım halinde giymeyi seviyor. Ev botları ve ev babetleriyle gece şıklıklarını tamamlayan bayanlar, bulundukları her yerde kendilerini güzel hissetmek istiyor. Güzellikleri kadar rahatlıklarına da önem veren bayanlar, tercihini sezon ürünlerinden yana kullanıyor. Sonbahar kış bayan gecelik modelleri, kullanışlılığı ve rahatlığıyla kadınların vazgçemedikleri ürünler arasında olacak. Pembe ve kırmızı gibi canlı renklerin kullanıldığı gecelikler, sabahlık modelleriyle tamamlandığında modern bir hava oluşturuyor. Zebra desenlerinin ve hayvan figürlerinin yer aldığı geceliklerde, leopar ve neon renkler bir arada kullanılıyor.

2014 gecelik

2014 gecelik1 2014 gecelik2

 

2014 gecelik3 2014 gecelik4 2014 gecelik5

 

2014 gecelik6 2014 gecelik7 2014 gecelik8

 

2014 gecelik9 2014 gecelik10

 

2014 gecelik12 2014 gecelik11

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.