Fosforlu Elbiseler 2014 ü Renklendirdi

Birbirinden ünlü isimlerin havaların ısınmasıyla canlı ve renkleri seçmesi yeni bir trend oluşturdu. FOsforlu göz kamaştırıcı elbiseler sokaklara dökülmeye başladı. Bu kadar enkli olmak böcekleri üstünüze çekebilir 🙂

2014 İlkbahar Sokak Modası

2014 ilkbahar sezonunun sokak modasını merak edenlere gelsin bu makalemiz :). İlkbahar sezonunda en fazla giyilecek şeyleri bilmek istiyorsanız o zaman göz atın. Önümüzdeki sezon sokak modasında en fazla görülecek parçalar crop toplar, midi etekler, çiçek desenleri, monokron, gömlek elbiseler, deri ceket ve pantolonlar olacaktır. İşte 2014 sokak modası kombinlerine birlikde göz atalım:

2014 sokak modasi Okumaya devam et “2014 İlkbahar Sokak Modası”

2014 İlkbahar/Yaz Moda Trendleri

Nostaljik kıyafetleri sevenler 2014 ilkbahar-yaz sezonu koleksiyonlarında bu tarzda birçok parça bulabilecekler. Bol kesim pantolonlar ve crop top olarak da anılan kısa üstler de önümüzdeki sezonun yıldızı parlayan giyim eşyaları arasında yer alıyor. Bu tarz bluzlardan giymek istiyor fakat midenizin tamamını sergilemekten hoşlanmıyorsanız yüksek bel pantolon veya etek giyip üstüne aşırı kısa olmayan bir üst alma yoluna gidebilirsiniz. 2014 ilkbahar yaz moda trendleri arasında 1920’lerin püskül detayları da ağırlıklı bir yer kaplıyor. Püsküller sadece giyim eşyalarını değil mayo, bikini, çanta ve aksesuarları da süsleyecek.

Çiçek desenli etek, elbise, şort ve pantolonlar önümüzdeki sezon gümbür gümbür geliyor, hem de 3D baskı formunda olanları da dahil olmak üzere. Suluboya baskılar, büyük çiçek kolajları, kır çiçekleri, egzotik çiçekler derken görünen o ki sokaklar yine çiçek bahçesine dönecek. Etnik giyim tarzını sevenler de yaşadı bu arada; modacıların kabile kültüründen, eski uygarlıkların desenlerinden esinlenerek hazırladığı parçalar hiç denememiş olanlarda bile bu stili deneme isteği uyandırabilecek bir canlılık ve güzellik arz ediyor. Metalik dokunuşlar da 2014 ilkbahar yaz moda trendleri listesinde yer alan özellikler arasında. Bronz, altın ve gümüş tonunda kumaşlar, pul ve boncuk işlemeleri, her renkte satenler 2014 ilkbahar yaz modası çerçevesinde giyinmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Düz kesim elbiseler, delikli kumaşlarla tasarlanmış giyim eşyaları ve modern detaylar eklenmiş klasik kesim baharlık pardesü modelleri de yaklaşan sezonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

2014 ilkbahar yaz moda trendleri. Okumaya devam et “2014 İlkbahar/Yaz Moda Trendleri”

2014 İlkbahar/Yaz Trendleri: Çiçek Desenleri

Çiçek Desenleri / Floral Designes Trendi
Artık bir kaç sezondur çiçek desenlerinin yükseliş yaşadıklarını görüyoruz. Bu 2014 ilkbahar-yaz sezonunda da çiçek desenlerinin kıyafetlerde kullanımı devam etmekte. Ama bu sezon elbiselere yeni bir farklılık gelmiş görünüyor. Şöyle ki, bu ilkbahar-yaz mevsiminde çiçek desenli kumaşlarla beraber 3 boyutlu çiçekler de kumaşlarda kullanılacaktır. Bu çiçekler  daha fazla olarak aplike ve boncuk olarak karşımıza çıkacaktırlar.
2014 cicek desenleri2

Okumaya devam et “2014 İlkbahar/Yaz Trendleri: Çiçek Desenleri”

2014 İlkbahar/Yaz Trendleri: Dantel

Dantel / Lace Trendi 2014
Artık 2014 yılındayız ve önümüzdeki sezon İlkbahar/yaz sezonu. Moda tasarımcıları ve moda şirketleri 2014 ilkbahar/yaz mevsimi için trendleri açıladılar. Bunlar arasında 2013-2014 sonbahar/kış mevsiminin trendlerinden olan danteli de görebiliyoruz. Artık kaç sezondur zirvede olan dantel hala moda dünyasının başlıca tercihlerinden olarak kalıyor. Bu sezon danteli özellikle olarak elbiselerde görecez. Siyah dantelin yanı sıra bu sezon özellikle beyaz dantel bir tık önde.
2014 ilkbahar yaz trendleri-4

Okumaya devam et “2014 İlkbahar/Yaz Trendleri: Dantel”